Anúncio

Prolisok berdyansk 10sl

GURT Resource Centre
22 de Mar de 2016
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Anúncio
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Prolisok berdyansk 10sl
Anúncio
Prolisok berdyansk 10sl
Próximos SlideShares
на сайтна сайт
Carregando em ... 3
1 de 10
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Similar a Prolisok berdyansk 10sl(20)

Mais de GURT Resource Centre(20)

Anúncio

Último(20)

Prolisok berdyansk 10sl

  1. -Маленькими кроками до великої мрії
  2. ГО «Пролісок-Бердянськ» створена 25 грудня 2014 р. Її засновниками є викладачі ВНЗ та представники малого бізнесу. Створенню організації передувала майже 5-річна спільна робота майбутніх засновників організації по вирішенню конкретних соціальних проблем громади. Місія організації: Втілюємо технології розбудови громадянського суспільства, навчаємо та об’єднуємо представників малого бізнесу, громадських активістів, молодь регіону.
  3. Напрямки діяльності: - розбудова громадянського суспільства; - організація тренінгів та веб-конференцій для підвищення професійної спроможності молоді, підприємців, громадських активістів; - реалізація проектів по благоустрою міста, технологічна та фандрейзингова допомога ОСББ; - збереження та популяризація національно-культурної спадщини; - адвокація прав громадян у відносинах з органами місцевого самоврядування та державної влади; - підтримка регіональної журналістики, створення регіонального коворкінгу для спільної роботи молодих журналістів та громадських активістів.
  4. Іван Харченко Олена Харченко Наталя Криворучко Євгенія Рюміна Сергій Бочаров Катерина Доценко Дмитро Каменський Вікторія Каменська Ганна ТимченкоМихайло Пітченко Ганна Скобелєва
  5. Проект «Спільними зусиллями» Благоустрій прибудинкових територій разом з членами ОСББ. Встановлено понад 70 лавок в прибудинкових територіях та в дитячих закладах. Лавки розмалювали наші друзі з «Академії ремесел». За спонсорської підтримки місцевих підприємців реалізована програма міні-грантів на благоустрій в 16 ОСББ міста. За допомогою підприємців членів нашої організації встановлено 2 дитячих майданчики, на Приморській площі відремонтовано «Сонячний годинник» та багато іншого. Бердянському інтернату, Осипенківській загальноосвітній школі та бібліотеці с.Новотроїцьке передані книги з приватних бібліотек.
  6. Проект «Традиції рідного краю» Разом з «ТБ-Бердянськ» реалізовано проект «Смачненько в Бердянську», де громадські активісти розповідають про себе та діляться кулінарними секретами. Проект «Традиції рідного краю». Разом з « Проект «Традиції рідного краю». Разом з «Академією ремесел» Людмили Грабовської в українському стилі розмальована світлиця в дитячому садочку «Чебурашка», проведено ряд майстер-класів української писанки
  7. Проект «Закон на варті інтересів громади» Організовано екскурсії студентів Бердянського університету менеджменту і бізнесу до Бердянського міськрайонного суду, Центру надання адміністративних послуг. Здійснюється адвокація інтересів представників громади у відносинах з органами місцевого самоврядування та державної влади, представництво в судах.
  8. Організовуються тренінги та семінари з метою підвищення професійної спроможності з залученням українських та міжнародних фахівців. На фото: Кевін Данлеві, партнер юридичної фірми «Бейзел та Данлеві» (штат Міннесота, США) виступив із презентацією «Організація земельних кадастрів і землевпорядної документації за законодавством штату Міннесота» перед студентами бердянських вищих навчальних закладів. Започаткована практика тематичних веб-конференцій. В грудні 2015 р. між викладачами та студентами-юристами Бердянського державного педагогічного університету та Бердянського університету менеджменту і бізнесу та їх колегами зі школи права Стетсонського університету (штат Флорида, США) відбулася веб- конференція на тему «Сучасна юридична освіта та кар’єра юриста в Україні та США».
  9. Ми будуємо громадянське суспільство. Ми віримо, що можемо об’єднати молодь, підприємців, нашу громаду. Разом можемо зробити наше місто комфортним, людей – успішними, майбутнє – щасливим. Впевненість у майбутньому народжується в русі вперед, а весна починається з першої квітки.
  10. https://www.facebook.com/prolisok.berdyansk е-mail: prolisok.berdyansk@gmail.com телефон: +38(050)5779828
Anúncio