O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Lithuania month tour_1july_promo

1.259 visualizações

Publicada em

  • Entre para ver os comentários

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Lithuania month tour_1july_promo

  1. 1. 1-7 ЛИПНЯ 2013 РОКУМісяць Литви в Україніhttp://eu4ukr.wix.com/ilovelithuaniaІНСТРУКЦІЯ З УЧАСТІ У ЄВРОШКОЛІЄВРОШКОЛА "Литва - вікно у європейськукультуру" це незабутня подорож у світ чарівноїстарої Європи, а саме:Ночі Культури у Вільнюсі (5 липня)День Короля Міндовга (6 липня)Парк ЄВРОПИКультурна столиця Європи 2009 - місто ВільнюсТрокайський замокБалтійське мореМісто Каунас, колишня столиця ЛитвиМісто КлайпедаМісто ПалангаГородище Кернаве, перша столиця ЛитвиПалац КоролівМузей Геноциду у офісі КДБ СРСРВідкриття Місяця Литви в Україні у ВільнюсіВідвідання офісу Travel LithuaniaУВАГА! СЛІДКУЙТЕ ЗА ОГОЛОШЕННЯМИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МІСЯЦЯ.Повний опис і технічні деталі, вартість на спеціальних умовах, процедуруреєстрації, фото з ЄВРОШКОЛИ ви можете переглянути на Сайті Місяця Литвиу розділі http://eu4ukr.wix.com/ilovelithuania#!--/cvhl
  2. 2. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР у рамках Міжнародного проекту ЄВРОПА НАКОЛЕСАХ, Місяця Литви в Україні та на підтримку Європейського РокуГромадян 2013 запрошує Вас відвідати Литву і взяти участь уЄВРОШКОЛІ "Литва - вікно у європейську культуру" з 1 по 7 липня 2013року.З 1 липня і до кінця 2013 року Литовська Республіка вперше головуватиме у РадіЄвропейського Союзу. Не пропустіть цей унікальний шанс побувати у столиціЄвропейського союзу, коли вся країна буде приймати друзів зі всього світу. Такийшанс випадає кожній країні ЄС приблизно 1 раз на 12 років.Головними подіями ЄВРОШКОЛИ "Литва - вікно у європейську культуру"стануть:Відкриття Головування Литви у Раді ЄС - 1 липняhttp://espirmininkavimas.urm.lt/enНочі Культури у Вільнюсі - 5 липняhttp://www.kulturosnaktis.lt/php/en/newsЄВРОШКОЛИ від проекту "Європа на колесах" - вже пртягом двох роківвідкривають українцям країни Європи. З грудня 2011 року більше 400 людей взялиучасть у подорожах країнами ЄС: Францією, Польщею, Чехією, Німеччиною,Словакією, Болгарією, Італією.
  3. 3. УМОВИ ТА ОПИС ШКОЛИ:Розпочне програму Місяця Литви в Україні - ЄВРОШКОЛА у ЛИТВІ. Очікується, що40 учасників від України долучаться до тижневої подорожі Литвою у першійполовині липня, та познайомляться із головними перлинами країни: Вільнюсом,Каунасом, Балтійським Морем та ще понад двадцятьма історичними місцями.Зареєструватися на участь у ЄВРОШКОЛІ ви можете ОНЛАЙН з 20 травня до 14червня на сайті програми КУЛЬТУРА - www.kvak-club.blogspot.com.Вартість участі у ЄВРОШКОЛІ складає 340 ЄВРО та 212 грн на розвитокдіяльності Програми КУЛЬТУРА. Оплата у гривнях. Процедура оплати - приреєстрації учасники сплачують 60 ЄВРО, за 1 міс. до відправлення - 50 %вартості, за 2 тижні до відправлення - 100%.- знижка 70 ЄВРО - при реєстрації до 1 червня- знижка 51 ЄВРО - при реєстрації до 7 червня- знижка 41 ЄВРО - при реєстрації до 12 червняСпеціальні умови* участі поширюються на:1) Учасників Тижня спільної історії УКРАЇНА-ЛИТВА2) Друзів Місяця Литви в Україні3) Волонтерів НГО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР"4) Учасників проекту ЄВРОПА НА КОЛЕСАХ у 2011-2013 рр.5) Підписанти декларації "Я-ЛЮДИНА"6) Учасників проекту "Наші ініціативи - рідному місту"7) Учасників кампанії "10 років - 10 кроків"* - Під спеціальними умовами слід розуміти внесок на діяльністьпрограми КУЛЬТУРА у розмірі 100 грн.
  4. 4. ВІД 21 ТРАВНЯФормат ЄВРОШКОЛИ:7 ДНІВ6 НОЧЕЙВИЇЗД: КИЇВ АБО ЛЬВІВ ДАТА ВИЇЗДУ: 31.06 1.07ПРОЕКТ ПРОГРАМИ1 день - переїзд Київ- Вільнюс (760 км). Приїзд, поселення а готель, ночівля2 день - сніданок. оглядова екскурсія по Вільнюсу. Ночівля3 день - сніданок. Переїзд в Тракай (30 км)- древню столиці литовського князівства.Повернення у Вільнюс. Ночівля4 день - сніданок. Переїзд в Палангу (336 км). Оглядова екскурсія, відпочинок на морі.Ночівля.5 день - сніданок. похздка в Клайпеду. екскурсія по Паланзі. Відпочинок на морі. Ночівля.6 день - сніданок. Переїзд в Каунас (240 км). Оглядова екскурсія. Ночівля.7 день - сніданок. Переїзд Каунас-київГОТЕЛІ - *** ТРАНСПОРТ: АВТОБУС. 41 місце, МАНПовний опис і технічні деталі, вартість на спеціальнихумовах, процедуру реєстрації, фото з ЄВРОШКОЛИ виможете переглянути на Сайті Місяця у розділіЄВРОШКОЛА: http://eu4ukr.wix.com/ilovelithuania#!--/cvhlУ кожному окремому випадку посольством буде розглянутаможливість надання учасникам ЄВРОШКОЛИ тривалихшенгенських віз, у залежності від візової історії заявника.ЄВРОШКОЛА розпочнеться у ЛьвовіКиєві, куди самостійно прибувають усі учасники,до 17 години вечора. Комфортабельний автобус стане домівкою учасників школи на цейчас, на якому учасники ЄВРОШКОЛИ мандруватимуть ЄВРОПОЮ. Візи оформлюютьсяорганізаторами. Будьте уважні заповнюючи анкети. Пройдіть реєстрацію для участі.
  5. 5. ПРО МІСЯЦЬ ЛИТВИ В УКРАЇНІ:11 березня - у 23 річницювідновлення НезалежностіЛитовської Республіки, якесвяткується по всьому світу,ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР та OBI-Consulting (Lithuania) оголосили пропроведення у липні 2013 року -Місяця Литви в Україні.Місяць Литви в Україні - це тривалаінформаційна кампанія, покликанапривернути увагу українськогосуспільства до культури та традиційнашого одного з найближчихєвропейських сусідів.Зокрема, у рамках Місяця будепроведена кампанія у соціальних медіа- "100 фактів про Литву", мета якоїпоширити головні факти про історію,культуру, устрій, міста, кухню та спорт Литви.Крім того, молоді українці, які вже мали чудову нагоду побачити Литву своїмиочима, можуть подавати свої фото-роботи на конкурс "Портрет Європи очимамолоді" із світлинами Литви. Всі роботи будуть представлені на офіційному сайтіМісяця Литви, презентованому 11 березня у Києві.Cайт I LOVE LITHUANIA - буде важливою складовою ініціативи, якаадмініструється громадською організацією ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР за сприяннялитовської компанії OBI-Consulting. На сайті представлена ключова інформаціяпро можливості навчання, бізнесу та туризму у Литві, основна інформацію проісторію, кухню, спорт, міста та культуру Литовської Республіки.
  6. 6. Долучитися до наповнення цього інтерактивного сайту може кожен охочий,залишивши свої історії, факти, інформацію чи запитання.У квітні і листопаді ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР разом із друзями та людьми доброїволі у школах та вищих навчальних закладах проведуть "УРОК СПІЛЬНОЇІСТОРІЇ", аби донести до молодих українців основні факти спільної історії та ідеїспільного майбутнього наших країн. Взяти участь у цій події можуть громадськіорганізації, школи, бібліотеки та університети України, зареєструвавшись ОНЛАЙНна сайті програми EU4UKR - www.eu4ukr.blogspot.com18 травня у Дні Європи уКиєві за сприяння ПосольстваЛитовської Республіки вУкраїні ЄВРОПЕЙСЬКИЙВИБІР представив Дні Литви уКиєві, як складову МісяцяЛитви в Україні. До подіїдолучилося близько 3000відвідувачів ЄвропейськогоМістечка на Хрещатику.Офіційна презентація МісяцяЛитви партнерам відбулась12 квітня у ПосольствіЛитовської Республіки у Києві,у рамках презентації проектуНГО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР" - "10 років - 10 кроків". Участь у презентації взявНадзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні - ПанПетрас Вайтекунас, а також комерційний аташе Посольства - Рімантас Шегжда.ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІРОфіційний сайт: http://eu4ukr.wix.com/europeanchoiceОфіційний блог: http://www.e-ukraine.blogspot.com/
  7. 7. ДОВІДКОВО:Як вже повідомлялося раніше, засприяння Посольства ЛитовськоїРеспубліки в Україні в червні цьогороку в Криму відбудуться Днілитовської культури. У рамках Днівлитовської культури плануєтьсяпровести Українсько-литовськийбізнес-форум, ярмарок народнихумільців, фестиваль національноїлитовської кухні, виставкифотографій, дитячих малюнків,семінари і круглі столи. Планується,що заходи триватимуть протягом 2013 року в Сімферополі, Ялті, Бахчисараї іСевастополі.Відомо, що у липні цього року Литовська Республіка розпочне головування у РадіЄС. Із цим повязане проведення саміту СхП у Вільнюсі, у ході якого запланованепідписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР у рамках Місяця Литви запрошує волонтерівдолучитися до організації запланованих подій, а також зацікавлені організації(школи, бібліотеки, ВНЗ, громадські і бізнес організації) до партнерства.Дізнатися більше про можливості волонтерства у рамках кампанії Ви можетена сайті програми КУЛЬТУРА - www.kvak-club.blogspot.com/

×