O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
 
Adresa jonë:  Libraria "Shtëpia e Librit"  
Rruga Ymer Aliti, Qendra Tregtare Olympia (pas Posta nr.8), Kati I, Tirana, ...
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Pagesat me transferte brenda vendit

1.243 visualizações

Publicada em

Prezantimin e plote e gjeni ketu: http://shtepiaelibrit.com/blog/pagesat-transferte-brenda-vendit/

Publicada em: Varejo
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Pagesat me transferte brenda vendit

  1. 1.   Adresa jonë:  Libraria "Shtëpia e Librit"   Rruga Ymer Aliti, Qendra Tregtare Olympia (pas Posta nr.8), Kati I, Tirana, Albania.  E‐mail: admin@shtepiaelibrit.com       Mobile: Gjergji +355 66 20 50438 / Elvisi +355 68 60 52 510  Pagesat me “Transfertë” brenda vendit!  Përshëndetje!  Duke ju falënderuar edhe një herë për porosinë tuaj dhe zgjedhjen për të  paguar me “transfertë” ju lutem gjeni më poshtë të dhënat tona bankare  nëpërmjet të cilave mund të konfirmoni porosinë tuaj.   Sqarim i rëndësishëm: Libraria ShtepiaeLibrit.com është e regjistruar në  Republikën e Shqipërisë si SHPK nën emrin – Shtepia e Librave.   Transfertat/pagesat duhet të kryhen nën këtë emër. Ju faleminderit për  mirëkuptimin.  Porosia juaj do të bëhet gati por nuk do të dërgohet pa u konfirmuar më parë pagesa juaj me bankë!       Banka: Raiffeisen Bank (ju lutem zgjidhni degën më të afërt)  Detajet: Pagesa nga "Emri juaj" me “numër porosie”  Shuma totale: (sipas faturës së rënë dakord)  Emri i Përfituesit:  Shtëpia e Librave Shpk      Numri i llogarisë në LEKË:  0001218223  IBAN: AL3020211130000000001218223       

×