O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

реалізація механізму еско в бюджетній сфері

465 visualizações

Publicada em

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

реалізація механізму еско в бюджетній сфері

  1. 1. Реалізація механізму ЕСКО в бюджетній сфері
  2. 2. Як забрати економію?
  3. 3. Порівння фактичних та нормативних витрат на теплову енергіюРічні витрати на теплозабезпечення 1 200 000 бюджетних будівель (що задіяні в 1 000 000 956 250 проекті), тис. грн. 800 000 637 500 600 000 400 000 200 000 - Фактичні витрати Нормативні витратиОсновні причини зниження витрат на теплоспоживання в порівнянні знормативними – недотримання санітарних вимог в приміщеннях бюджетноїсфери (низька температура та недотримання норм по вентиляції).Нормативна база України дозволяє планувати витрати на опалення згіднограничних норм.При цьому резервуються кошти в розмірі близько 300 млн. щорічно (при діючихтарифах), які можуть бути направлені на термомодернізацію будівельбюджетної сфери та покращення умов перебування наших дітей. На здоров’їяких економити не припустимо.
  4. 4. Існуюча ситуація Фактичні витрати 638 млн. грнЗагальна потреба в коштах на опалення 956 млн. грн Недоотримані кошти 318 млн. грн Дефіцит бюджету Інші статті бюджету (за рахунок здоров’я та комфорту дітей) Пропозиції Фактичні витрати 638 млн. грн Загальна потреба в коштах на опалення 956 млн. грн Недоотримані кошти 318 млн. грн Термосанація будівель (з залученням додаткових інвестицій)
  5. 5. Загальний фонд Спеціальний фонд бюджету бюджету реінвестиції Поповнення спеціального Витрати на опалення фонду Витрати на після=витратам до термосанацію Постачальник Плата за послуг з опалення оренду Заклад обладнанняКошти з загального фонду перерозподіляються в спеціальний фонд врезультаті чого з’являється можливість фінансувати енергоефективні заходи.
  6. 6. Загальний фонд бюджету Схема 2 Витрати на опалення після < витрати до Заклад Оплата Поверненняенергоносіїв коштів Витрати на Постачальник термосанацію послуг з опалення Схема 3 Загальний фонд Спеціальний фонд бюджету бюджету ЕСКО Фінансові (надання гарантії + установи оплат %) Витрати на Економія на Витрати на термосанацію енергоносії оплаті за енергоносії
  7. 7. Послуга енергоменеджментуРозширена схема 9 Загальний фонд 4 Бюджетна 6 8 бюджету програма ЕСКО Фінансові термосанації установи 1 3 5. Пряме 7. Фінансування фінансування з запозиченнями Витрати на Економія на енергоносії оплаті за Прямі витрати на Витрати на 2 енергоносії термосанацію термосанацію з запозиченням 10 11 1. Планування витрат на енергозабезпечення закладів бюджетної сфери; 2. Функціонування системи енергоменеджменту, як інструмент контролю та аналізу ефективності використання ПЕР. 3. Перерозподіл бюджетних коштів в межах загального бюджету, в залежності від рівня споживання енергоносіїв; 4. Формування цільової бюджетної програми та забезпечення її фінансування; 5. Бюджетне фінансування програми з термосанації; 6. Фінансування програми з термосанації на основі механізму перфоманс-контрактингу; 7. Управління проектом; 8. Залученням кредитних коштів; 9. Компенсації затрат при розрахунках Міжбюджетних трансфертів 10. Участь у державних програмах на умовах співфінансування; 11. Управління процесами експлуатації.

×