O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Ustni sdeleni

Krátká prezentace, ve které si představíme způsob citovaní informací získaných ústním sdělením.

  • Entre para ver os comentários

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Ustni sdeleni

  1. 1. Citace – informacezískané ústním kontaktem
  2. 2. Informace získané ústním kontaktemU tohoto typu informací je důležité poznamenat, že nevšichni je uznávají jako relevantní. Můžete se setkats názorem, že (písemně) nezaznamenaná informace neníprokazatelná, a tudíž ji není možné citovat. My jsme ovšemnázoru, že pokud použijete myšlenku, kterou jste sedozvěděli z ústního projevu, pak je rozhodně nutnéji ocitovat.
  3. 3. Obecná struktura citaceJméno dotazovaného, relevantní informace odotazovaném (podle zaměření práce) [typ sdělení].Místo a datum rozhovoru.
  4. 4. PříkladANTLOVÁ, Marie, středoškolská učitelka [ústní sdělení].Tišnov, 25.9.2010.(práce se zabývá metadaty výuky na středních školách)LUKASOVÁ, Pavla, zdravotní sestra FN Brno [ústnísdělení]. Brno, 3.10.2011.(práce se zabývá výzkumem srovnávajícím práci sester vrůzných zdravotních zařízeních)
  5. 5. PříkladKOBLÍŽEK, Josef, politický vězeň v letech 1952-1956 [ústnísdělení]. Nové Město na Moravě, 10.6.2008.(práce se zabývá politickými perzekucemi)
  6. 6. Hezký den Kontakte.citace@gmail.comFacebook : E-CitaceWeb: e.citace.com

×