O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Vianočné omalovánky
Zbierka kresieb v čiernej a bielej sfarbenie s obrázkami Vianoc. Scény vzťahujúce sa k tomuto
sviatkov...
snehuliak
anjeli
darčeková ponožka a cukríky na zavesenie na krb
vianočné gule
vianočný zvonček
vianočný strom
cukrovej trstiny
Sob
Mickey Mouse
Snehuliak hovorí ahoj
Santa Claus
vianočný veniec
darčekové balenie
vianočná hviezda
vianočný strom
Santa Claus
Santa Claus
anjel
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Vianočné omalovánky - http://omalovanky.gifmania.sk/

4.018 visualizações

Publicada em

Kompilácia k stiahnutiu, tlače a dať deťom. Zbierka obrazov kresieb v čiernej a bielej, s typickými vianočnými obrázky k vyfarbenie. Tipical scény, ktoré sú spojené s touto dovolenku, ktoré je možné vytlačiť na domácej tlačiarni pre deti a farby do farby. Výkresy sú pripravené na odoslanie k tlači a farieb. Vhodné pre matky na svoje deti alebo učitelia pre deti v škole.

Publicada em: Educação
 • Seja o primeiro a comentar

Vianočné omalovánky - http://omalovanky.gifmania.sk/

 1. 1. Vianočné omalovánky Zbierka kresieb v čiernej a bielej sfarbenie s obrázkami Vianoc. Scény vzťahujúce sa k tomuto sviatkov, ktoré je možné vytlačiť na tlačiarni pre deti do farby. Výkresy sú pripravení poslať priamo k tlači a farbenie ručne. Odporúčame vám aktivity pre vaše deti baviť a baviť s týmito kresbami. Činnosť, ktorá prispieva k rozvoju detskej motoriky a koordinácie. To je niečo, čo je vzdelávacie a zábavné v rovnakom čase. Všetky obrázky je možné vytlačiť na čiernobielej tlačiarni pre farbenie na papieri. Webové stránky obrázkov: http://omalovanky.gifmania.sk/Omalovanky-vianoce/ Vianočné detské kresby sú adaptácia klasických maľovaniek, ktoré boli digitalizované v čiernej a bielej, a sú ponúkané maľovať farbami na internete webe alebo vytlačiť doma a farbenie ručne. Dobrou správou je, že môžete tlačiť toľkokrát, koľkokrát budete chcieť. Dúfam, že táto Omaľovánky Vianoc pomôže vaše deti mať zábavu čas. Potom môžete použiť farebné stránky a používať ich ako múr dekorácie na vaše deti izbu hry dať nový štýl každý rok. Pre učiteľov a vychovávateľov tieto obrazy môžu byť užitočné pre strany robiť svoje cvičenia. Dokument je pripravený k priamemu tlači. Odstrániť túto prvú stránku a môžete dať výkresy vašich detí. Snažil som sa, že jeden z každého z tých typických vianočných tém, ako je Santa Claus, vianočné stromčeky, ozdoby a podobné veci. V referenčných webových stránkach nájdete ďalší obsah.
 2. 2. snehuliak
 3. 3. anjeli
 4. 4. darčeková ponožka a cukríky na zavesenie na krb
 5. 5. vianočné gule
 6. 6. vianočný zvonček
 7. 7. vianočný strom
 8. 8. cukrovej trstiny
 9. 9. Sob
 10. 10. Mickey Mouse
 11. 11. Snehuliak hovorí ahoj
 12. 12. Santa Claus
 13. 13. vianočný veniec
 14. 14. darčekové balenie vianočná hviezda
 15. 15. vianočný strom
 16. 16. Santa Claus
 17. 17. Santa Claus
 18. 18. anjel

×