O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Omalovánky Vánoce
Sbírka kreseb v černé a bílé zbarvení s obrázky Vánoc. Scény vztahující se k tomuto svátků,
které lze vy...
sněhulák
andělé
dárková ponožka a bonbóny k zavěšení na krb
vánoční koule
vánoční zvonek
vánoční strom
cukrové třtiny
Sob
Mickey Mouse
Sněhulák říká ahoj
Santa Claus
Vánoční věnec
Dárkové balení
Vánoční hvězda
vánoční strom
Santa Claus
Santa Claus
anděl
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Omalovánky Vánoce - www.omalovankyonline.org

1.450 visualizações

Publicada em

Kompilace ke stažení, tisku a dát dětem. Sbírka obrazů kreseb v černé a bílé, s typickými vánočními obrázky k vybarvení. Tipical scény, které jsou spojené s touto dovolenou, které lze vytisknout na domácí tiskárně pro děti a barvy do barvy. Výkresy jsou připraveny k odeslání k tisku a barev. Vhodné pro matky na své děti nebo učitelé pro děti ve škole.

Publicada em: Educação
 • Read this fabulous site and invested in a steam shower and never glanced back, fantastic resources on this website cannot say thanks enough. HelpWriting.net
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui

Omalovánky Vánoce - www.omalovankyonline.org

 1. 1. Omalovánky Vánoce Sbírka kreseb v černé a bílé zbarvení s obrázky Vánoc. Scény vztahující se k tomuto svátků, které lze vytisknout na tiskárně pro děti do barvy. Výkresy jsou připraveni poslat přímo k tisku a barvení ručně. Doporučujeme vám aktivity pro vaše děti bavit a bavit s těmito kresbami. Činnost, která přispívá k rozvoji dětské motoriky a koordinace. To je něco, co je vzdělávací a zábavné ve stejnou dobu. Všechny obrázky lze vytisknout na černobílé tiskárně pro barvení na papíře. Webové stránky obrázků: http://www.omalovankyonline.org/Omalovanky-vanoce/ Vánoční dětské kresby jsouadaptace klasických omalovánek, které byly digitalizovány v černé a bílé, a jsou nabízeny malovat barvami na internetu webu nebo vytisknout doma a barvení ručně. Dobrou zprávou je, že můžete tisknout tolikrát, kolikrát budete chtít. Doufám, že tato Omalovánky Vánoc pomůže vaše děti mít zábavu čas. Pak můžete použít barevné stránky a používat je jako zeď dekorace na vaše děti pokoj hry dát nový styl každý rok. Pro učitele a vychovatele tyto obrazy mohou být užitečné pro strany dělat svá cvičení. Dokument je připraven k přímému tisku. Odstranit tuto první stránku a můžete dát výkresy vašich dětí. Snažil jsem se, že jeden z každého z těch typických vánočních témat, jako je Santa Claus, vánoční stromky, ozdoby a podobné věci. V referenčních webových stránkách najdete další obsah.
 2. 2. sněhulák
 3. 3. andělé
 4. 4. dárková ponožka a bonbóny k zavěšení na krb
 5. 5. vánoční koule
 6. 6. vánoční zvonek
 7. 7. vánoční strom
 8. 8. cukrové třtiny
 9. 9. Sob
 10. 10. Mickey Mouse
 11. 11. Sněhulák říká ahoj
 12. 12. Santa Claus
 13. 13. Vánoční věnec
 14. 14. Dárkové balení Vánoční hvězda
 15. 15. vánoční strom
 16. 16. Santa Claus
 17. 17. Santa Claus
 18. 18. anděl

×