O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

PRAKTYCZNE SZKOLENIE Z BIZNESOWYCH NARZĘDZI FACEBOOKA, INSTAGRAMA I MESSENGERA DLA AMBITNYCH

181 visualizações

Publicada em

Więcej informacji na http://schoolofnewmedia.pl

Publicada em: Educação
 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

PRAKTYCZNE SZKOLENIE Z BIZNESOWYCH NARZĘDZI FACEBOOKA, INSTAGRAMA I MESSENGERA DLA AMBITNYCH

 1. 1. NOWE MEDIA NOWE ZASADY PRAKTYCZNE SZKOLENIE Z BIZNESOWYCH NARZĘDZI FACEBOOKA, INSTAGRAMA I MESSENGERA DLA AMBITNYCH.
 2. 2. Komplet trzech szkoleń Nauczysz się prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w całym ekosystemie Facebooka. Nauczysz się wykorzystywać potencjał Messengera w marketingu, sprzedażu, obsłudze klienta i nie tylko. Nauczysz się tworzyć treści na potrzeby Facebooka i Instagrama, aby ludzie chcieli je czytać i komentować.
 3. 3. Szkolenie, które przede wszystkim rozwiązuje Twoje problemy Trzy bloki tematyczne pokrywające cały ekosystem Facebooka Szkolenie składa się z 3 bloków tematycznych: Facebook Advertising Manager, Social Media Manager, Messenger Expert. Zagadnienia dotyczą Facebooka, Instagrama oraz Messengera. Szkolenia i kursy na rynku naszpikowane są terminologią i skupione na sztywnym trzymaniu się zaplanowanego harmonogramu. Dla nas najważniejsze są Wasze wątpliwości i kłopoty, dlatego w trakcie kompletnych zajęć znajdujemy czas na rozmowę, burze mózgów i konsultacje indywidualne. A wszystko to prostym językiem i z szerokim uśmiechem na ustach.
 4. 4. Szkolenie Facebook Advertising Manager Nauczysz się prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w całym ekosystemie Facebooka. ☆☆☆☆☆ “INCREDIBLE”
 5. 5. Kamil Dziadkiewicz Doświadczenie zawodowe Specjalista ds. Marketing i Komunikacji w Swimmo - Kamil kocha wszystko, co ma związek z technologią chociaż z wykształcenia jest polonistą. Zajmuje się strategią komunikacji w Swimmo. Przeprowadził z sukcesem dwie kampanie na Kickstarterze. Zdobywał doświadczenie w największych stacjach telewizjinych (TVP2, TVN, Polsat) oraz w agencjach reklamowych, gdzie zajmował się mediami społecznościowymi, kampaniami performance Facebook Ads i komunikacją marki w internecie (Agencja Społem, Social Five). Specjalizacja Specjalista ds. marketingu i komunikacji oraz kampanii performance Facebook Ads. Szkolenia Prelegent TEDx Poznań. Wystepował na licznych konferencjach dotyczacych marketingu i technologii. Znalazł się wśród mentorów programu akceleracyjnego Starter i Huge Thing. Wykładał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i w Colegium DaVinci.
 6. 6. Program szkolenia Facebook Advertising Manager Struktura 1. Kampanie i cele 2. Grupy reklam i budżety 3. Reklamy i ich elementy kreatywne 1 Target 1. Cel optymalizacyjny 2. Demografia 3. Zainteresowania i targetowanie szczegółowe 4. Budżet, rozliczanie kampanii, stawki 5. Lookalike 2 Remarketing 1. Pixel, eventy na stronie 2. Custom Audience 3. Lejek sprzedażowy 4. Listy klientów 3 Kreacja 1. Copy, które sprzedaje 2. Grafika reklamowa, która sprzedaje 3. Testowanie i optymalizacja kreacji 4 Optymalizacja 1. Podgląd wyników konta 2. Breakdown 3. Codzienna analiza wyników 4. Podstawowe aspekty optymalizacji codziennej 5. Raporty managerskie 5 Extra 1.Przechodzę przez najczęściej popełniane błędy przy prowadzeniu kampanii Facebook Ads. 2. Dzielę się z Wami moimi tipami i trickami na to jak za mniejsze pieniądze osiągnąć lepsze efekty. 6
 7. 7. Szkolenie Social Media Manager Nauczysz się tworzyć treści na potrzeby Facebooka i Instagrama, aby ludzie chcieli je czytać i komentować. ☆☆☆☆☆ “EXCITING”
 8. 8. Artur Roguski Doświadczenie zawodowe Pracę z mediami społecznościowymi rozpoczął w 2010 roku w agencji Ogilvy Interactive. Przez blisko dwa lata pełnił obowiązki dyr. ds. mediów internetowych w magazynie branżowym Brief. Przez 3 ostatnie lata pracował jako product manager w Grupie Onet-RAS i był odpowiedzialny za obecność gazety Fakt i serwisu Fakt24.pl w social media. Obecnie social media manager w Edipresse Polska odpowiedzialny za marki VIVA, Wizaż.pl i Party. Członek rady programowej Forum IAB 2018. Autor bloga na temat marketingu internetowego i social media whysosocial.pl. Specjalizacja Marketing internetowy i social media. Szkolenia Artur jest od 6 lat zaangażowany w inicjatywę Czwartkowych Spotkań Social Media. Występuje na licznych konferencjach dotyczących marketingu internetowego. Wykłada na SWPS oraz studiach podyplomowych na Politechnice Białostockiej na kierunku marketing internetowy.
 9. 9. Program szkolenia Social Media Manager Tworzenie 1. Wzbudzanie emocji w odbiorcach 2. Dywersyfikacja formatów na Facebooku 3. „Zasada kciuka”, czyli tworzenie treści na smartfony 4. „Zasada 70/30” 5. Najważniejsze zasady w tworzeniu treści wideo 6. Jak przygotować grafiki i zdjęcia na Facebooka i Instagram 7. Relacje live na Facebooku – jak je przygotować i na co trzeba zwrócić uwagę? 8. Przygotowywanie Instagram Stories 9. Recykling treści oraz trendy drogą do tworzenia treści wiralowych 10. Przegląd najważniejszych narzędzi do wyszukiwania i tworzenia treści 1 Dystrybucja 1. Jak działa algorytm wyświetlania treści na Facebooku i Instagramie 2. Tworzenie person i najlepsze godziny publikacji 3. Rola „call to action” w postach. Jak zachęcić do działania, jednocześnie nie robiąc clickbaitu? 4. Ile i jakie hashtagi wykorzystywać na Instagramie? 5. Obalenie mitów na temat zasięgów organicznych na Facebooku 6. Jak powinna wyglądać strona WWW/blog, aby była „Facebook friendly”? 7. Jak nie dać się nabrać na nieskuteczne i zakazane techniki na Instagramie? 2 Społeczność 1. „Meaningfull interactions” – omówienie najważniejszych zmian na Facebooku 2. Tworzenie i prowadzenie grup na Facebooku 3. Wykorzystywanie wydarzeń na Facebooku 4. Jak budować zasięgi i grupę odbiorców na Facebooku i Instagramie? 5. Social media policy – co to jest i dlaczego powinieneś mieć to w swojej firmie? 6. Jak radzić sobie z hejtem i negatywnymi komentarzami? 3
 10. 10. Szkolenie Messenger Expert Nauczysz się wykorzystywać potencjał Messengera w marketingu, sprzedażu, obsłudze klienta i nie tylko. ☆☆☆☆☆ “MIND-BLOWING”
 11. 11. Dawid Pacha Doświadczenie zawodowe Działa w branży interaktywnej od 10 lat. Autor wielu publikacji naukowych na tematykę związaną z social media. Współzałożyciel największej sieci cyklicznych spotkań branży internetowej w Polsce - Czwartkowe Spotkania Social Media, zaangażowany w integrację środowiska nowych technologii i przedsiębiorczości (Startup Poland, Startups.Garden). Współautor książki „Modele biznesu w internecie” wydanej przez PWN. Pracował przy strategiach marketingowych dla marek takich jak Allegro, Nike, Warka czy iSpot. Założyciel firmy tworzącej Chatboty na platformę Messenger. Specjalizacja Specjalista ds. strategii i komunikacji marketingowej na Platformie Messenger oraz interface’ów opartych na konwersacji z wykorzystaniem elementów sztucznej inteligencji. Szkolenia Od 8 lat wykładowca na Studiach Podyplomowych „Marketing Internetowy” oraz “Nowoczesna Promocja” na SGH. Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiegona Studiach Podyplomowych “Analizy Marketingowe”. Założyciel School of New Media (www.sonm.pl).
 12. 12. Program szkolenia Messenger Expert Komunikacja 1. Użytkownicy i ich preferencje 2. Efektywność komunikacji 3. Cechy unikalne na tle innych kanałów 1 Case-studies 1. Doradca 2. Subskrypcja 3. Angażowanie i zabawa 4. Sprzedaż i leady 5. Informacja zwrotna 6. Społeczność 2 Warsztaty 1. Jak stworzyć brief 2. Opis bota 3. Wymyśl bota dla Twojego biznesu 4. Tworzenie struktury bota 5. Stworzenie bota za pomocą Chatfuel 3 Projektowanie 1. Elementy user interface’u 2. Najlepsze praktyki 3. Najczęściej popełniane błędy 4 Narzędzia 1. Projektowanie 2. Prototypowanie i wizualizacja 3. Tworzenie bota bez programowania 4. Integracje bota z usługami 5 Optymalizacja 1. Analityka 2. Wnioskowanie 3. Wprowadzanie poprawek 6
 13. 13. Informacje praktyczne WSPARCIE Po szkoleniu odpowiadamy tekstowo na wszystkie Wasze zapytania, które do nas wyślecie. WARSZTATY Podchodzimy do Waszych potrzeb praktycznie i zajmujemy się nimi na zajęciach. POZIOM Szkolenia dla osób początkujących i średniozaaowansowanych. Uczestnicy szkolenia potrafią: - przygotowywać treści, które będą angażować klientów, - tworzyć, zarządzać i rozbudowywać zaangażowane społeczności, - skutecznie docierać ze swoim przekazem do odbiorców na Facebooku i Instagramie, - planować i tworzyć konwertujące kampanie reklamowe Fb ads, - poprawnie analizować wyniki i optymalizować istniejące kampanie, - tworzyć kreacje reklamowe, które sprzedają, - wykorzystywać Messengera jako kanał sprzedaży i obsługi klienta, - stworzyć chatbota na platformie Chatfuel, zarządzać i rozbudowywać bazę subskrybentów na - Messengerze oraz planować kampanię broadcast messages. NASZE PODEJŚCIE Szkolenia i kursy naszpikowane terminologią i skupione na sztywnym trzymaniu się zaplanowanego harmonogramu to zmora na rynku. Najważniejsze są dla nas są wątpliwości i kłopoty, dlatego w trakcie kompletnych zajęć znajdujemy czas na rozmowę, burze mózgów i konsultacje indywidualne. A wszystko to prostym językiem i z szerokim uśmiechem na ustach.
 14. 14. 14 DLA KOGO? Nasze szkolenia Specjaliści Zajmujący się marketingiem, promocją i sprzedażą w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Kompetencje Znajomość ekosystemu Facebooka, Instagrama i Messengera to obowiązek każdego, kto chce poprzez skuteczny marketing rozwijać biznes.. Menedżerowie i przedsiębiorcy Ci, którzy chcą wiedzieć na co wydają swoje pieniądze, czego oczekiwać od pracowników i podwykonawców. Freelancerzy Osoby, które chcą rozbudować swoje portfolio świadczonych usług na rynku.
 15. 15. Sprawdź terminy i czy się kwalifikujesz do dofinansowania https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=249356&preview=1 NAWET 80% DOFINANSOWANIA
 16. 16. Napisz do nas: kontakt@sonm.pl lub zadzwoń: +48600947052 i odwiedź naszą stronę sonm.pl KONTAKT

×