O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Рій "БУЛАВА", гімназія №5

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Рій "БУЛАВА", гімназія №5

 1. 1. Найвправнішій у розвідці Степан Доренський – наш пластун. Зловить «язика» в засідці, Найвправніший він шпигун. Не ляка його ні ворог, Ні на морі буруни, А повзти і зараз вчаться Люди так, як пластуни.
 2. 2. Прапор підійма хорунжий І в бою, і в мирний час. Це його правиця дужа Прапор зберегла для нас. Слобожан Олександр
 3. 3. Джура, юний козаченько, Вчиться в школі джур любенько. Опановує він мову, Зброю, грамоту військову, Січове життя вивчає І стає на захист краю. ВАСИЛЬ ЄФИМЕНКО
 4. 4. В козаків були завжди В шані сивії діди: У походах славних знані, Та завжди на Ради звані, Як лунала їхня мова, Мало сенс їх кожне слово! Звичаї оберігали «Запорозькі аксакали»: Калегін Юрій та Пилипенко Владислав
 5. 5. Приготує на кабиці Все, що треба, кашовар. Кухню знає до дрібниці, Йому служать жар і пар. Наш кашовар - Стас Скоробогатько
 6. 6. Машталір – гонець козацький, Що отаману служив. Їздив по паланках хвацько І у сніг, і в пору жнив. Тебенко Микита
 7. 7. Козацька доба – то є світла епоха, Коли українці орлами літали. Нікого вони не боялись нітрохи, Від них вороги у бою відступали.
 8. 8. Козацтво – то світла сторінка у книзі, Що наші діди написали шаблями. Хоч кров’ю скропилась, полита сльозами, Та світлом Христа засіяла над нами.
 9. 9. Єднаймося ж, браття, у дружну родину, Щоб разом розправити Вольниці крила, Щоб в злагоді жити і батьку, і сину, Піднявши до Світла і щастя вітрила!
 10. 10. Рій «Булава» Мелітопольської гімназії № 5 до участі у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» - ГОТОВИЙ!

  Seja o primeiro a comentar

  Entre para ver os comentários

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра

Vistos

Vistos totais

381

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

144

Ações

Baixados

3

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

0

×