O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Рій "ВІДВАЖНІ", ЗОШ №1

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Рій "ВІДВАЖНІ", ЗОШ №1

 1. 1. ЗОШ № 1 «Відважні»
 2. 2. Команда ЗОШ №1 «Відважні», приймає участь в міських змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
 3. 3. ДЕВІЗ УКРАЇНА ЧЕКАЄ ВІДВАЖНИХ, ЯК ЛЕВИ, НЕПОХИТНИХ, ЯК СКЕЛІ. ТВЕРДИХ, ЯК АЛМАЗ. В КОГО ЧИСТА ДУША, В КОГО СЕРЦЕ СТАЛЕВЕ, УКРАЇНА , ЮНАЦТВО, ЧЕКАЄ НА ВАС!
 4. 4. Наш Рій був організований в 2014 н.р. Командиром Рою була назначена учениця 9-А класу Антонюк Руслана Миколаївна, яка успішно виконує обов'язки Роєвого.
 5. 5. У 2014-2015 навчальному році Рій прийняв активну участь у І міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- согортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).
 6. 6. За зайняте ІІ місце середньої вікової групи Нагороджені Грамотою Управління освіти Мелітопольської міської Ради Запорізької області.
 7. 7. Рій ЗОШ №1 «Відважні» в змаганнях зайняв І місце по Вогневій підготовці за що нагороджений грамотою Начальника Мелітопольського гарнізону полковника Мимрикова Д.В.
 8. 8. У 2015-2016 навчальному році в міських етапах І-го етапу 7 місце . А у ІІ-му 8 місце серед команд.
 9. 9. Учасники гри «Сокіл» («Джура») відвідують заняття кружка шляхом свідоного пізнання і прийняття героїчного лицарського, гуманістичного та демократичного славного минулого наших предків Українського козацтва, його традицій, культури , науки, військового мистецтва та господарювання духовно та морально піднятися до розуміння Української Національної Ідеї, до виховання національно свідомого громадянина України.
 10. 10. На сьогодні сформовані два Роя: 1. Старша вікова група «Молоді козаки»; 2. Середня вікова група «Джури козацькі». Рої активно готуються до 3-го дня змагань (підсумкового), який відбудеться 19 квітня 2016 року.
 11. 11. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ !

  Seja o primeiro a comentar

  Entre para ver os comentários

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра

Vistos

Vistos totais

3.283

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

3.021

Ações

Baixados

2

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

0

×