O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Raport WOŚP

1.225 visualizações

Publicada em

Raport na temat styczniowego

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Raport WOŚP

 1. 1. Analiza.Analiza powstała w oparciu o danepochodzące z monitoringu Internetu iobejmującego treści zamieszczone wdniach od 1 stycznia do 1 lutego 2012
 2. 2. Liczba wzmianek.W ramach badania zebrano prawie30 tysięcy wzmianek i opiniiodnoszących się do WielkiejOrkiestry Świątecznej Pomocy.
 3. 3. Natężenie dyskusji w styczniu.Prawie 50% treści wygenerowanych w ramach styczniowych dyskusji na temat WOŚPpowstało w niedzielę i poniedziałek, 8-9 stycznia.
 4. 4. Typy źródeł.Najpopularniejszym typemmedium w badaniu byłFacebook. Swojąobecność mocnozaznaczyły takżeMikroblogi i Blogi.
 5. 5. Liczba wzmianek wg kategorii.
 6. 6. Najpopularniejsze słowa / zwrotyPonad 10% wzmianek o Wielkiej Orkiestrze związanych było z osobą Jurka Owsiaka.Popularnym zwrotem były także tematy powiązane z aukcjami (8%) i wolontariuszami.
 7. 7. Popularne źródła linków udostępnianych przy treściach o WośpWśród linków pojawiających się w kontekście wzmianek o WOŚP, najpopularniejszeokazały się linki z serwisu Youtube (zawierało je 6% wszystkich wzmianek).
 8. 8. Top influencerzy online.
 9. 9. Pozytywny odbiór.Przytłaczająca ilość opiniizebranych w sieci miała charakterpozytywny.
 10. 10. Badanie zrealizowane przez. +48 605 394 355 kontakt@brand24.pl

×