O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Презентація How to Start a Startup Ukraine

Everything we know about how to start a startup, for free, from some of industry experts.

 • Seja o primeiro a comentar

Презентація How to Start a Startup Ukraine

 1. 1. Поле для обміну знаннями та інформацією для підприємців та стартаперів
 2. 2. Поле для обміну знаннями та інформацією, яка буде покращувати стартап екосистему, тим самим допомагаючи створювати малий та середній бізнес та збільшувати економічний потенціал України. Про проект
 3. 3. Наша цільова аудиторія Люди що хочуть самовдосконалюватися 1-2 млн. Студенти та молодь 2-4 млн. Стартапери 1-5 тис. Підприємці Малий та середній бізнес 50-100 тис.
 4. 4. Наше вирішення проблеми Що ми надаємо: ● Отримувати нові практичні знання від найкращих практиків України та світу. ● Практикуватися так самовдосконалюватися спираючись на досвід та підтримку групи. ● Ділитися досвідом, надавати та отримувати необхідну допомогу. ● Заводити корисні знайомства та знаходити людей до своеї команди. ● Отримувати консультаційну допомогу для свого проекту. ● Створювати, презентувати та тестувати свои ідеї та проекти, отримаючи відгуки групи. ● Отримувати допомогу в пошуку інвестицій. ● Весело та ефективно проводити час.
 5. 5. Наш секретний рецепт, без якого проект не може зробити хтось інший, або чому ми зможемо зробити це класно Наш секретний рецепт - це ми! Команда фахівців с більш ніж 10 роками досвіду в різних галузях підприємництва та ІТ. Кожен з яких на своему досвіді знає які проблеми постають перед украінською стартап спільнотой. Також нам надає підтримку компанія Deloitte Ukraine яка також є одним з співзасновников цієї ініціативи. Разом ми зможемо все!
 6. 6. Наші переваги ● Повністю безкоштовно. ● Онлайн трансляціі на більш ніж 3 країни. ● Спільнота яка зараз нараховує приблизно 2.5тис. людей. ● Тільки практичні та потрібні знання, ніякої води. ● Юридична підтримка компаніі Deloitte для стартапів.
 7. 7. Етапи розвитку проекту Етап 1: Побудувати групу та почати проводити лекції (6 місяців) Зібрали 2.5тис. людей. Проводимо лекції, pitch days, coffee talks. Почали робити онлайн трансляції. Почали працю з проектом Tempus Sucsid. > Етап 2: Розширити группу на інші міста України та країни сусіди (6 місяців) В найближчих планах Харьків, Суми, Тернопіль, Біларусь, Молдова. Необхідне фінансування на закупівлю апаратури для онлайн трансляцій високої якості. На даний час тільки почали залучати локальні спільноти до праці з нами. Етап 3: Партнерство з всесвітньо відомими фондами, акселераторами та інкубаторами (24 місяці)
 8. 8. Наші спікери ● Андрій Нікішаєв (Essenly, Sit&Fit) ● Оксана Борисенко (ACROBATOR Consulting | Ventures) ● Антон Карпенко (Happy Farm) ● Регіна Махотина (UAngels) ● Іван Кічатий (Deloitte) ● Ян Воскресенський ● Аліна Гусейнова (Deloitte) ● Марія Ортинська (IPStyle) ● Дмитро Гадомський (Юскутум) ● Денис Моргун ● Аліна Запара (Deloitte) ● Марина Лопирова (DigitalFuture)
 9. 9. Команда Оксана Борисенко Андрій Нікішаєв Іван Кічатий Константин Козяков Вадим Жерновий
 10. 10. Фінансування Кошти необхідні для купівлі обладнання для створення якістних трансляцій. ● Декодер сигналу камеры для онлайн транслювання - 13тыс. грн. ● Камера Canon або Blackmagic - 35-50тыс. грн. ● Мікрофони та підсилювач 5-15тис. грн. ● Комп’ютер для обробки відео сигналу та транслювання 35-45тис. грн. ● Кабелі, штативи та супутні товари 4-8тис. грн. ● Софт для обробки відео та транслювання 3-10тис. грн.
 11. 11. Інвестуючи в нас ви інвестуєте в розвиток освіти та нашого суспільства, надаючи змогу молодим людям створювати кращу країну і краще суспільство. Ми хочемо щоб такі люди з’ явилися і в Україні, а для цього нам конче необхідно інвестувати в освіту тому, що освіта - це майбутьне країни! Важко і осягнути яку користь може принести одна людина. Візьмемо наприклад Елона Маска, Річарда Бренсона, Пітера Тіля, Біла Гейтса, всі ці люди в свій час перевернули світ, а декторі ще тільки починають.
 12. 12. https://www.youtube.com/channel/UCuvo2zKCwEXkFWCL9hHVYXQ https://www.facebook.com/groups/htsas.ukraine Дякуємо! Оксана Борисенко https://www.facebook.com/oksana.borysenko.7 oksana.borysenko@gmail.com +380672308547

×