O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Próximos SlideShares
Pys2021
Pys2021
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 35 Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Semelhante a pyc.pdf (20)

Anúncio

Mais recentes (20)

pyc.pdf

 1. 1. УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ СТРІЛЕЦЬКОКУТСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Педагог-організатор Пинтелюк Г.І.
 2. 2. Диво – це віра в себе. І коли тобі це вдається, то вдається і все інше. Йоганн Гете З метою формування та розвитку громадянських, управлінських і соціальних компетентностей учнів, пов’язаних з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту, здорового способу життя у закладі освіти з 2013 року діє учнівське самоврядування. Засади учнівського самоврядування визначаються статтею 28 Закону України «Про повну загальну середню освіту» , п.4.11 статуту Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, затвердженого Мамаївською сільською радою 04.02.2021 року, статутом про учнівське самоврядування закладу освіти , який затверджується щорічно до 1 жовтня на загальношкільній учнівській конференції . Сучасному випускникові потрібний не лише багаж знань, а вміння їх здобувати, аналізувати та застосовувати в конкретній ситуації, тому учнівське самоврядування є засобом формування ціннісного ставлення особистості.
 3. 3. Органи управління учнівського самоврядування. 1. Вищим органом учнівського самоврядування школи є учнівська конференція, яка скликається двічі на рік. 2. Керівним органом учнівського самоврядування є учнівська рада, яка скликається щомісяця. 3. Структура та склад органів учнівського самоврядування обговорюється на учнівській конференції на засадах вільного і рівноправного висування кандидатів кожним класом. 4. Головою учнівського самоврядування може бути учень 8-11 класів, обраний шляхом відкритого голосування членами-учасниками учнівської конференції. 5. Форми діяльності комісій визначаються на засіданнях ради.
 4. 4. Мета і завдання учнівського самоврядування : • формування глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадською відповідальністю; • виховання почуття поваги, гордості до своїх батьків, роду, України, малої батьківщини; • вміння співпрацювати, враховувати думки співрозмовника, співпереживати; • організація змістовного дозвілля в гімназії, що дають змогу спілкуватися з однолітками у різних формах діяльності.
 5. 5. Структура учнівського самоврядування Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Загальношкільна учнівська конференція Голова РУС Рада учнівського самоврядування Заступник РУС Комісія захисту прав учнів та допомоги в складних ситуаціях Комісія з питань національно- патріотичного виховання Комісія по роботі з учнями початкових класів. Комісія загальної та позашкільної освіти СТАРОСТАТ Комісія культури та дозвілля , спорту та здорового способу життя КОМІСІЇ: Комісія преси та інформації
 6. 6. ФУНКЦІЇ КОМІСІЙ РУС «Комісія культури та дозвілля , спорту та здорового способу життя»: - організовує змістовний відпочинок учнів у позаурочний час; - залучає їх до проведення шкільних вечорів відпочинку, дискотек, КВК, зустрічей з цікавими людьми, оглядів-конкурсів, фестивалів, концертів, походів та екскурсій, участі у загальношкільних конкурсах тощо; - вносить пропозиції класному керівнику, дирекції школи, педагогічному колективу з питань створення належних умов для дозвілля учнів; - бере участь у роботі молодіжних та дитячих організацій, добровільних самодіяльних об’єднань, творчих студій, клубів, гуртків, групах за інтересами тощо; -планує, проводить та бере активну участь у масових спортивно-оздоровчих та туристсько-краєзнавчих заходах різного рівня, спортивних святах; -здійснює санітарно-освітню роботу серед учнів, проводить бесіди, дискусії, анкетування; -пропагує здоровий спосіб життя.
 7. 7. «Комісія загальної та позашкільної освіти»: -організація інтелектуального розвитку дітей і молоді з урахуванням їхніх інтересів, залучення школярів до підготовки та проведення інтелектуальних програм та конкурсів; -приймає активну участь в плануванні, організації та проведенні заходів РУС; -організовує і забезпечує дотримання прав і виконання обов’язків членами РУС; -оволодіває знаннями з основ організації дисципліни і порядку; -контролює дотримання дисципліни і порядку на заходах РУС; -звітує про виконану роботу перед РУС. «Комісія по роботі з учнями початкових класів»: - створення умов для відпочинку та розвитку молодших школярів на перервах та під час проведення класних годин; - проведення цікавих перерв та вікторин, змагань, бесід. «Комісія національно-патріотичного виховання»: -формування патріотичної свідомості, почуття любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу; -організація акцій милосердя, зустрічей з ветеранами, героями АТО, видатними постатями;
 8. 8. «Комісія захисту прав учнів та допомоги в складних ситуаціях»: - формування правової свідомості, навичок і звичок правомірної поведінки, свідомого ставлення до своїх обов'язків; - контроль додержання правил поведінки, організація заходів з виховання правової культури; - надає допомогу педагогічному колективу у вихованні свідомої дисципліни, дотримання учнями Правил для учнів. - організовує чергування школярів у їдальні, школі, на вечорах, призначає та інструктує відповідальних чергових, оцінює якість виконаної роботи. «Комісія преси та інформації»: - формування основ інформаційної культури, активізація пізнавальної діяльності; -організація інформаційно-просвітницької роботи, створення інформаційних куточків, випуск плакатів, оголошень, преси. . Старостат -здійснення взаємозв’язку з класними колективами через старост. -залучення активних учнів до участі в роботі учнівського самоврядування.
 9. 9. Вибори голови учнівського самоврядування
 10. 10. Руснак Богдана заступник голови РУСУ Стрільчук Олександр Голова комісії культури та дозвілля , спорту та здорового способу життя»:комісії по спорту Пинтелюк Юлія Голова комісії преси та інформації Склад ради учнівського самоврядування Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2022/2023 н.р. Волощук Юлія Голова комісії загальної та позашкільної освіти Дімид Каріна Голова старостату Тащук Станіслав Голова національно- патріотичної комсії Голова комісії по роботі з учнями початкових класів Турчинський Віктор Голова РУСУ Якович Христина Голова комісії прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях.
 11. 11. Вітання з 30-ю річницею Незалежності України
 12. 12. «В здоровому тілі – здоровий дух».
 13. 13. Музично-поетичний перфоманс вшанування жертв масових розстрілів у Бабиному Яру "БАБИН ЯР. ГОЛОСАМИ"
 14. 14. Святкова програма до Дня Учителя
 15. 15. Флешмоб "Осінній віночок" Осінній ярмарок
 16. 16. Участь у козацькому квесті, присвяченому Дню українського козацтва Участь у військово-спортивних змаганнях до Дня Збройних Сил України
 17. 17. Відзначення Дня захисника і захисниць України та Дня українського козацтва Благодійна акція « Допомога добровольчим батальйонам АТО»
 18. 18. Флешмоб «XІ радіодиктант національної єдності» Флешмоб «ХXІ радіодиктант національної єдності»
 19. 19. Участь у акціях «Смаколики бійцям ООС» та « Лист захиснику» Акція «Посади дерево – збагати планету киснем»
 20. 20. Екскурсія до Державного історико-архітектурного заповідника "Хотинська фортеця"
 21. 21. Флешмоб « Ми проти булінгу!»
 22. 22. Вшанування пам’яті жертв Голодомору
 23. 23. Вшанування 207 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
 24. 24. День Соборності України – це особливе свято для кожного патріота, як і для наших членів учнівського самоврядування
 25. 25. Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні , участь у Всеукраїнській тихій акції “Ангели пам'яті”
 26. 26. «Писанка Challenge»
 27. 27. День Вишиванки
 28. 28. Відзначення Дня пам'яті та примирення
 29. 29. Наші перші виступи - районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
 30. 30. Участь рою у обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

×