O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Довідник культурної спадщини столиці

278 visualizações

Publicada em

Ідея

Створити портал на якому буде зібрана культурна спадщина Києва (всі пам’ятники, скульптури, історичні місця, архітектура тощо, що вплинули на розвиток культури України та знаходяться в Києві). Вони будуть поділені за категоріями, мати детальний опис, історію створення, адресу місця знаходження, фотаграфії тощо. Всю цю інформацію зібрати та впорядкувати на порталі, перенести на мобільні платформи з можливістю їх визначення місця знаходження на Google Maps, додати функцію автоматичного виявлення поблизості пам’ятки та сповіщення про це користувача. Тоді кожен користувач (будь-то корінний житель чи турист) зможе не тільки знайти, а й дізнатись про дану пам’ятку цікаву інформацію, чи стати гідом для своїх знайомих / друзів.
Кожного дня ми проходимо повз десятки пам’яток істроії, скульптур, будинків навіть не підозрюючи про їх існування, нехтуючи історією свого народу, відвідуючи даний портал ми розширимо свої знання культури нашого чудового міста.
З допомогою даного порталу зникне питання вибору місця, яке ми захочемо відвідати вихідного дня.

Publicada em: Arte e fotografia
 • Entre para ver os comentários

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Довідник культурної спадщини столиці

 1. 1. Київ, як і всі інші міста України має багату та цікаву історію, яка відображається в пам’ятниках, скульптурах, історичних місцях, музеях, архітектурі та інших елементах, що складають культурну спадщину столиці. Проблемою є недостатня проінформованість, незнання, нехтування даною культурною спадщиною. Для прикладу: середньостатистичний житель Києва, бував лиш біля 10 пам’ятних місць (їх тисячі) і це не говорячи про туристів.
 2. 2. Проект створюється для того, щоб привернути увагу людей до історії їхнього міста, допомогти їм дізнатись більше про спадщину, яка відображається в пам’ятниках, скульптурах, історичних місцях, архітектурі. Щоб кожна людина могла дізнатись про історію створення того чи іншого елементу культурної спадщини. Даний стартап змінює ставлення людей до міста в якому вони проживають. Що конкретно проект змінює у місті?
 3. 3. До цільової аудиторії даного проекту можна віднести всіх громадян, починаючи з дітей і закінчуючи людьми похилого віку. Про свою спадщину повинні знати всі. Кому це потрібно?
 4. 4. Щоб вирішити проблему потрібно створити базу даних в якій будуть «зареєстровані» всі скульптури, пам’ятники, історичні місця, музеї, щоб кожен мав вільний доступ до неї, в будь-який час міг дізнатись про певний елемент культурної спадщини (його призначення, історію створення, адресу тощо). Вирішення проблеми
 5. 5. Все буде зроблено класно тому, що цим займатимуться професіонали своєї справи. Конкуренції в даному сегменті не має, і скоріш за все не буде. Чому саме ми можемо зробити це класно? Конкуренція.
 6. 6. Етап 1 (1 місяць) Збір команди для роботи над проектом, оренда офісу та необхідних пристроїв. Етап 2 (4 місяці) Збір всіх необхідних матеріалів, формування бази даних. Паралельно розробляється дизайн порталу та мобільних додатків. Етап 3 (4 місяці) Верстка сайту, його наповнення та тестування, пілотний запуск порталу. Розробка додатків для мобільних пристроїв (Android, iOS, Windows Mobile). Етап 4 (1 місяць) Оптимізація порталу та мобільних додатків. Повний запуск проекту. Етапи розвитку проекту
 7. 7. Засновник: Стороженко Руслан Валерійович – маю досвід роботи в розробленні веб-ресурсів, їх просуванні. Команда не сформована, але до співпраці будуть запрошені: -фотограф; -веб-дизайнер; -розробники мобільних додатків (Android / iOS / Windows Mobile ); -розробники сайту. Радники проекту: будуть запрошені активісти, представники управління охорони культурної спадщини, національних музеїв, загалом тільки компетентні особи в даному питанні. Команда та радники проекту
 8. 8. Тому, що ця проблема є глобальною, люди стануть краще ставитись до цінностей міста Києва, які формувались протягом століть. В майбутньому даний проект можна буде запустити і в інших містах України. Чому наш проект?
 9. 9. Даний стартап матиме web-сайт та мобільні аплікації. ІТ - складова
 10. 10. Дякую за увагу! Контакти: 068-039-85-02 (Руслан) ruver@i.ua

×