O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Hokey Federasyonu Adana il Temsilciligine Cahit Kum Atandi

Hokey Federasyonu Adana il Temsilciliğine Cahit Kum Atandı

Türkiye Hokey Federasyonu Adana İl Temsilciliğine Cahit Kum atandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Hokey Federasyonu Adana İl Temsilciliğine atanan Cahit Kum’u makamında kabul ederek, hokeyin kentte gelişmesi ve yaygınlaşması için gerekli desteği vereceğini söyledi.

Hokeyin Adana’da yaygın olmadığını, sporun her türlüsünü yakından tanıyan Cahit Kum’un yararlı olacağına inandığını ifade eden Ataşbak, “Başta sporcu ve kulüp sayısını artırmak gerekir. Okullarda tarama yaparak bu spora gönül veren öğrencilere arasında turnuvalar yapılmalı ve başarılı öğrencilere lisans çıkartılması lazım. Tesis, malzeme ve diğer konularda gerekli yardımı yaparak bu sporu Adana’da yaygınlaştıracağız” diye konuştu.

Cahit Kum, İl Spor Müdürü Ataşbak’ın yaklaşımından dolayı çok mutlu olduğunu, eski sporcu ve futbol hakemi, ulusal gözlemci ve il hakem eğitimcisi olması nedeniyle spor ailesini yakından tanıdığını belirterek, ilk fırsattahokey hakem ve antrenör kursu açılması konusunda Federasyon Başkanı Kıvanç Hürdoğan’dan yardım isteyeceğini kaydetti.
14 yıllık federasyon olduklarını belirten Cahit Kum, okulları tarayarak beden eğitimi öğretmenleriyle koordineli çalışacaklarını, yakın gelecekte ligde mücadele edecek kulüp çıkaracaklarını da sözlerine ekledi.

  • Seja o primeiro a comentar

    Seja o primeiro a comentar

    Entre para ver os comentários

  • adanaklimaservisi

    Apr. 18, 2016

Hokey Federasyonu Adana il Temsilciliğine Cahit Kum Atandı Türkiye Hokey Federasyonu Adana İl Temsilciliğine Cahit Kum atandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Hokey Federasyonu Adana İl Temsilciliğine atanan Cahit Kum’u makamında kabul ederek, hokeyin kentte gelişmesi ve yaygınlaşması için gerekli desteği vereceğini söyledi. Hokeyin Adana’da yaygın olmadığını, sporun her türlüsünü yakından tanıyan Cahit Kum’un yararlı olacağına inandığını ifade eden Ataşbak, “Başta sporcu ve kulüp sayısını artırmak gerekir. Okullarda tarama yaparak bu spora gönül veren öğrencilere arasında turnuvalar yapılmalı ve başarılı öğrencilere lisans çıkartılması lazım. Tesis, malzeme ve diğer konularda gerekli yardımı yaparak bu sporu Adana’da yaygınlaştıracağız” diye konuştu. Cahit Kum, İl Spor Müdürü Ataşbak’ın yaklaşımından dolayı çok mutlu olduğunu, eski sporcu ve futbol hakemi, ulusal gözlemci ve il hakem eğitimcisi olması nedeniyle spor ailesini yakından tanıdığını belirterek, ilk fırsattahokey hakem ve antrenör kursu açılması konusunda Federasyon Başkanı Kıvanç Hürdoğan’dan yardım isteyeceğini kaydetti. 14 yıllık federasyon olduklarını belirten Cahit Kum, okulları tarayarak beden eğitimi öğretmenleriyle koordineli çalışacaklarını, yakın gelecekte ligde mücadele edecek kulüp çıkaracaklarını da sözlerine ekledi.

Vistos

Vistos totais

42

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

3

Ações

Baixados

1

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

1

×