O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Erdoğan: Bahçeli ile birlikte Kıbrıs’ta piknik yapacağız

Erdoğan: Bahçeli ile birlikte Kıbrıs’ta piknik yapacağız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erdoğan, 15 Kasım'da Devlet Bahçeli ile birlikte Kıbrıs'a giderek törenlere katılıp, ardından Kapalı Maraş'ta birlikte piknik yapacaklarını kaydetti. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı görüşmeden mutlu haberler aldığını da belirten Erdoğan, 30 yıldır süren işgalin yakında sona ereceğini dile getirdi. Kuzey Kıbrıs’ta Türkiye’yi seven, kabullenen bir kardeşimiz orada Cumhurbaşkanı oldu. İnşallah Kıbrıs’ta şimdi yeni bir süreç başlıyor. Bu ayın 15’inde biz Cumhur İttifakı olarak sayın Devlet Bahçeli ile birlikte heyetlerimizle Kuzey Kıbrıs’ta olacağız, orada törenlere katılacağız.

*Sonra da inşallah Kapalı Maraş’ta şöyle topluca bir piknik yapacağız. Kardeşliğimizi yaşayarak ortaya koyacağız, buna ihtiyaç vardı bu gecikti. Ama artık yapacağız. Bütün bunları yapmasaydık milletin yüzüne bakabilir miydik? Adana Klima Servisi, Adana Klima Servisleri, Adana Klima Bakım Servisleri, Adana Klima Montaj Servisleri, Adana Klima Taşıma Servisleri, Adana Klima Temizliği, Adana Klima Temizleme, Adana Klima Temizliği Fiyat, Adana Klima Tamir, Adana Klima Tamircisi, Adana Klima Bakım Fiyatları, Adana Klima Montaj Fiyatları, Adana Klima Taşıma Fiyatları, Adana Çukurova Klima Servisi, Adana Yüreğir Klima Servisi, Adana Sarıçam Klima Servisi, Adana Seyhan Klima Servisi

  • Seja o primeiro a comentar

×