O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

вірт екскурсія 8 кл.

Віртуальна екскурсія

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

вірт екскурсія 8 кл.

 1. 1. ЗАМКОВІ КОМПЛЕКСИ УКРАЇНИ Віртуальна екскурсія учнів 8 класу 2015р.
 2. 2. В А Г О М У Ч А С Т И Н У Б А Г А Т О Ї К У Л Ь Т У Р Н О Ї С П А Д Щ И Н И У К Р А Ї Н И С Т А Н О В Л Я Т Ь П А М ’ Я Т К И А Р Х І Т Е К Т У Р И , З А Л И Ш Е Н І Н А М Т В О Р Ц Я М И М И Н У Л И Х Е П О Х . В О Н И , С В І Д К И Ж И Т Т Я Н А Р О Д У І Р О З В И Т К У Й О Г О Н А Ц І О Н А Л Ь Н О Ї К У Л Ь Т У Р И , В І Д І Г Р А Ю Т Ь В А Ж Л И В У Р О Л Ь У П І З Н А Н Н І І С Т О Р І Ї , В И Х О В А Н Н І П О Ч У Т Т Я П А Т Р І О Т И З М У Т А В І Д Д А Н О С Т І С В О Ї Й З Е М Л І , Я В Л Я Ю Т Ь С Я Н Е В І Д ’ Є М Н О Ю Ч А С Т И Н О Ю С В І Т О В О Ї К У Л Ь Т У Р И . Внесок замків в історію
 3. 3. Кам’янець- Подільська фортеця Кам'яне́ць-Поді́льська форте́ця — фортеця у місті Кам'янець- Подільський (Хмельницької області України). Відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV — XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pp.). Є складовою частиною Національного історико- архітектурного заповідника «Кам'янець», що відноситься до «Семи чудес України».
 4. 4. Підгорецький замок Підгоре́цький за́мок (або Палац у Підгірцях) — пам'ятка архітектури епохи Ренесансу. Розташований у селі Підгірці Бродівського району Львівської області. Замок було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Замок видно з міжнародної траси М 06 на відтинку Олесько—Броди (проходить за 2 км від замку).
 5. 5. Олеський замок Оле́ський за́мок — пам'ятка архітектури та історії XIII–XVIII століття. Розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області. Олеський замок стоїть на стрімкому пагорбі, що здіймається над довколишньою місцевістю — Бродівською рівниною. Протягом своєї історії замок служив твердинею, палацом, резиденцією. Уперше згаданий 1327 року
 6. 6. Жовківський замок За́мок у Жо́вкві (Жо́вківський за́мок) — пам'ятка архітектури епохи ренесансу в місті Жовква Львівської області. Побудували замок на замовлення Станіслава Жолкевського в 1594— 1606 роках як оборонну споруду. Наприкінці XVII століття був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, за якого пережив період найбільшого розквіту. Сучасного вигляду замок набув внаслідок багатьох перебудов та недбалого ставлення протягом XIX— XX століть.
 7. 7. Cвірзький замок Сві́рзький за́мок — замок в Україні, розташований у селі Свірж Перемишлянського району Львівської області. Згадки про нього трапляються в архівних документах 1530 року, коли він належав шляхетському родові Свірзьких. Але сучасного вигляду він набув з середини XVII століття, з часу переходу його у власність графа Александра Цетнера (від імені якого названо цілий район — Цетнерівка та ботанічний сад у Львові). Нині стан замку не найкращий. Незмінними збереглися тільки зовнішні стіни.
 8. 8. Замок Любарта Замок Любарта або Луцький замок — верхній замок Луцька, пам'ятка архітектури та історії національного значення. Один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків. Головний об'єкт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», культурний осередок та найстаріша споруда Луцька. Будівництво Верхнього замку розпочалося у 1350- ті роки і в основному було завершене у 1430-ті, хоча деякі елементи ще змінювалися протягом наступних століть.
 9. 9. Замок Паланок За́мок Пала́нок (Мука́чівський за́мок) — замок у закарпатському місті Мукачеве. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Один із найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам'яток Закарпаття XIV—XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точної дати заснування замку немає, але уже згадується у 11 ст.
 10. 10. Хотинська фортеця Хотинська фортеця — фортеця 13–18 століття у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико- архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.
 11. 11. Дубенський замок Ду́бенський за́мок — фортеця в місті Дубно Рівненської області. Визначна пам'ятка історії, культури та архітектури України. Виник як фортеця волинян у Х ст. Протягом Х—ХІІІ ст. існував як дитинець літописного Дубна. 1492 рік офіційно вважається датою спорудження Дубенського замку. Протягом свого існування замок неодноразово перебудовувався й укріплювався.

  Seja o primeiro a comentar

  Entre para ver os comentários

Віртуальна екскурсія

Vistos

Vistos totais

390

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

55

Ações

Baixados

3

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

0

×