O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Animācijas filmas par darba aizsardzību ar NAPO

1.934 visualizações

Publicada em

Napo ir animācijas filmu varonis. Šis tēls simbolizē darbinieku, kas strādā jebkurā nozarē vai sektorā. Napo nepārstāv kādu konkrētu darbu vai darba vidi, bet viņa personība un ārējais izskats visās filmās saglabājas nemainīgs.

Napo ir parasts cilvēks – bez labām vai sliktām īpašībām un bez noteikta vecuma. Šajā ziņā viņa kultūras piederība nav nosakāma. Viņš ir apzinīgs darbinieks, kas var kļūt par upuri situācijās, kuras nespēj ietekmēt, tomēr viņš var noteikt iespējamos draudus vai riskus un sniegt vērtīgus padomus, kā uzlabot darba drošību un organizāciju.

Napo ir patīkams un saistošs tēls ar izteiktām emocijām un aktīvām darbībām. Ja Napo ir pārskaities, garlaikots vai iemīlējies, tas ir pamanāms uzreiz! Līdz ar to jebkurš var identificēties ar Napo – gan gados jauni darbinieki, gan tādi, kuri uzņēmumā strādā jau ilgus gadus.
Napo filmu veidošanā ir izmantota datorgrafika. Tajās darbojas tēli no darba vides, kas saskaras ar dažādiem drošības jautājumiem. Galvenais varonis Napo un viņa partneri sazinās ar skatītāju žestu valodā. Varoņu stāsti ir izglītojoši. Tie rada jautājumus un rosina diskusijas par specifiskiem darba drošības aspektiem. Reizēm tie piedāvā praktiskus risinājumus vai norāda uz tiem. "Napo" filmu identitāti nosaka izglītojošais, kultūrneitrālais un humoristiskais stils animācijas filmu veidolā. Napo ir saistošs, bet bezrūpīgs varonis. Napo universālās valodas dēļ filmas ir piemērotas ikvienam. Sēriju sižeti nav saistīti, tādēļ tos var skatīties kā vienu filmu vai kā atsevišķu sēriju.
Vairāk par NAPO filmām - www.napofilm.net

Publicada em: Educação
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Animācijas filmas par darba aizsardzību ar NAPO

  1. 1. 1 Šobrīd pieejamas jau 17 Napo filmas www.napofilm.net
  2. 2. 2 Kas ir Napo? . European Identity Card Name NAPO Year of birth 1992 Nationality Cosmopolitan City of birth Strasbourg Country of origin France Parents The Napo Consortium IDEUROFM152457487845157451<<<< <5457845152485<<<<<<<<<<<<<<<<0 <NAPO<<CONSORTIUM<<<<<<<<<<< www.napofilm.net
  3. 3. 3 Kas ir Napo? . Viņš nestrādā tikai vienu darbu, viņam patīk mainīt gan darba vietas, gan profesijas un amatus Animācijas filmu varonis, kas izglīto par darba aizsardzību Viņa darba kultūra ir viduvēja, bet viņam ir spilgtas emocijas un viņš ir ļoti cilvēcīgs. Jebkurš cilvēks var identificēties ar viņu!
  4. 4. 4 Pieejama jaunākā filma par paklupšanu un aizķeršanos «TAS NAV SMIEKLĪGI!»
  5. 5. 5 Jaunums – mācību materiāli bērniem vecumā no 7-11 gadiem www.napofilm.net Sadaļā Napo skolotājiem
  6. 6. 6 KAD TU PĒDĒJO REIZI IZMANTOJI NAPO FILMAS?
  7. 7. JAUTĀ: info@vdi.gov.lv ZIŅO: nekvalitativs@vdi.gov.lv nelegals@vdi.gov.lv SEKO: @darbaizsardziba @darbainspekcija SKATIES: http://www.youtube.com/user/LMVDI#p/u IEPAZĪSTIES: http://www.slideshare.net/Valsts_darba_inspekcija Valsts darba inspekcijas konti sociālajos tīklos

×