O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Top Personal Branding - do czego przyda Ci się silna marka osobista?

4.034 visualizações

Publicada em

Uzupełnienie i ilustracja artykułu w NowyMarketing.pl

Link do artykułu
http://nowymarketing.pl/a/5524,po-co-ci-marka-osobista

  • Entre para ver os comentários

Top Personal Branding - do czego przyda Ci się silna marka osobista?

  1. 1. Do czego przyda Ci się silna marka osobista?
  2. 2. … Ludzi nie interesuje to, co robisz; Ludzie chcą wiedzieć, dlaczego to robisz.
  3. 3. http://www.ted.com/talks/simon_sinek_how_great_lea ders_inspire_action
  4. 4.  Tak samo jak produktów i usług ludzie szukają informacji naTwój temat.  Co widzą teraz, gdy wpisząTwoje imię i nazwisko w Google?  Media społecznościowe zajmują coraz więcej czasu on-line.  Czy jesteś widoczny w najważniejszych miejscach?  Czy i jak to, co piszesz budujeTwoją markę (wyróżnienie, adekwatność, wiedzę) IMPULS PIERWSZY MOMENT PRAWDY DRUGI MOMENT PRAWDY PIERWSZE SPOTKANIE RELACJE ZEROWY MOMENT PRAWDY Przed pierwszym spotkaniem
  5. 5.  … ale lepiej będzie jeśli spojrzysz na to jak wyglądałoTwoje stanowisko (jeśli w ogóle istniało) w roku 2010 i zastanowisz się jakich umiejętności i zasobów będziesz potrzebować za kolejnych 5 lat.  Na pewno nie będziesz w tym samym miejscu, co teraz.
  6. 6. Możesz skutecznie wpływać na innych i inspirować do działania
  7. 7. Treści naTwój temat, które inni znajdą w sieci będą ciekawe, wyróżniające i atrakcyjne … a może po prostu w końcu się tam pojawią?
  8. 8. Budujesz swój własny, unikalny zestaw przewag konkurencyjnych na rynku pracy. Pracodawcy i klienci będą z Tobą rozmawiać na bazie tego, w co wierzysz i jaką wartość oferujesz.
  9. 9. http://www.TopPersonalBranding.com

×