O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Stare Jabłonki - wypoczynek na mazurach. Oferta ośrodka Skowronki 2015

1.025 visualizações

Publicada em

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypoczynku w ośrodku Skowronki w Starych Jabłonkach. Więcej: http://www.stare-jablonki.pl

25 domków z łazienkami nad jeziorem Szeląg Mały na Mazurach jest do Państwa dyspozycji. Magia Warmii i Mazur pomoże Państwu zrelaksować się i spędzić urlop w najlepszy możliwy sposób.

Publicada em: Turismo
 • Seja o primeiro a comentar

Stare Jabłonki - wypoczynek na mazurach. Oferta ośrodka Skowronki 2015

 1. 1. ODPOCZYNEK NA MAZURACH STARE JABŁONKI / OSTRÓDA OŚRODEK SKOWRONKI
 2. 2. NAJWAŻNIEJSZY JEST KOMFORT WYPOCZYNKU NASZYCH GOŚCI. WIERZYMY, ŻE JEST ON MOŻLIWY DZIĘKI UNIKALNEMU PIĘKNU PRZYRODY POGRANICZA WARMII I MAZUR ORAZ NASZEMU WYSIŁKOWI.
 3. 3. NASZYM „DOMEM” JEST JEZIORO SZELĄG MAŁY. BEZ NIEGO NIE BYŁOBY MAGII STARYCH JABŁONEK, OKOLICZNYCH LASÓW ANI UROKLIWYCH ZACHODÓW SŁOŃCA.
 4. 4. TAKA JEST MAGIA MAZURSKICH JEZIOR. KĄPIEL ZA DNIA I OGNISKO WIECZOREM. WSZYSTKO W GRONIE PRZYJACIÓŁ, DALEKO OD PRACY I MIEJSKIEGO HAŁASU.
 5. 5. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. 20 MINUT JAZDY DZIELI NAS OD WSI WŁODOWO I SIEDLISKA „KWAŚNE JABŁKO”, W KTÓRYM POWSTAJE EKOLOGICZNY CYDR.
 6. 6. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. DO OSTRÓDY MAMY 12 KILOMETRÓW. NA MIEJSCU POLECAMY PRZEDE WSZYSTKIM NAJWIĘKSZY W POLSCE FESTIWAL MUZYKI REGGAE.
 7. 7. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. NA POLE BITWY POD GRUNWALDEM JEDZIEMY 25 MINUT. ZAWSZE ZDĄŻYMY PRZED KRZYŻAKAMI.
 8. 8. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. 20 MINUT OD NAS ZNAJDUJE SIĘ LEŚNE ARBORETUM W KUDYPACH. UNIKALNE MIEJSCE, W KTÓRYM ZGROMADZONYCH ZOSTAŁO PONAD 1000 GATUNKÓW ROŚLIN LEŚNYCH.
 9. 9. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. W NOWYM KAWKOWIE POWSTAJE TRADYCYJNA BIŻUTERIA, ROBIONA TECHNIKĄ KORONKI CZÓŁENKOWEJ (FRYWOLITKI).
 10. 10. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. W ODDALONYCH O 40 MINUT JAZDY PRASLITACH ZNAJDUJE SIĘ PIWNIA WARMIŃSKICH CHŁOPÓW BOSYCH, WARZĄCA PIWO WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR.
 11. 11. CAŁA OKOLICA TAKA JEST. 15 MINUT OD STARYCH JABŁONEK ZNAJDUJE SIĘ SANKTUARIUM MARYJNE W GIETRZWAŁDZIE.
 12. 12. W STARYCH JABŁONKACH KONCENTRUJE SIĘ TO, CO NAJLEPSZE NA WARMII I MAZURACH. UDANY WYPOCZYNEK NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.
 13. 13. OŚRODEK SKOWRONKI TO 25 DOMKÓW 4-OSOBOWYCH. KAŻDY POSIADA DWA POKOJE I ŁAZIENKĘ.
 14. 14. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: IWONA SKOWROŃSKA 509 09 40 39 Skowronki.jablonki@gmail.com www.stare-jablonki.pl
 15. 15. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ :) www.stare-jablonki.pl

×