O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Система Prozorro у 2020

128 visualizações

Publicada em

UKR|ENG
Результати роботи електронної системи Prozorro за останній рік у цифрах. Які виклики ми маємо, які досягнення і що ми даємо економіці України. А також плани на 2021 рік.

Prozorro’s results over the last year in numbers. What challenges we have and what achievements we can be proud of. What is the impact of the electronic government procurement system on the Ukrainian economy. And what are our plans for 2021.

Publicada em: Educação
 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Система Prozorro у 2020

 1. 1. Система у 2020
 2. 2. Закупівлі в цифрах Щодня держава оголошує 9500 закупівель на суму 3 млрд гривень. З 2016 року всі закупівлі держави проходять через електронну систему Prozorro. Аби всі бачили все * з січня по 15 грудня 2020
 3. 3. Топ 5 замовників у 2020-му
 4. 4. У 2020 система Prozorro заощадила державному бюджету Це на 13 млрд грн більше, ніж роком раніше.
 5. 5. Чому зросла економія у закупівлях: Зростання економії на великих торгах Завдяки зростанню кількості та сум так званих євроторгів та великій конкуренції на них економія становила щонайменше 23 млрд грн. (майже на 8 млрд більше, ніж в 2019). Зниження тендерного порогу У квітні 2020 поріг для проведення тендерів знизився з 200 тис. грн до 50 тис. грн. Завдяки цьому держава зекономила 1,7 млрд грн. Бізнес отримав можливість виправляти помилки Цього року бізнес скористався цією можливістю у 10,2 тис. тендерів. Це дало 800 мільйонів грн економії. Її б не було, якби пропозиції з несуттєвою помилкою просто відхилили.
 6. 6. Що ще відбувалося у сфері закупівель?
 7. 7. ● 19/04/2020 відбулась Друга закупівельна революція. ● Усі зміни законодавства були направлені на підвищення рівня справедливості в закупівлях та рівного доступу підприємців до тендерів. ● Ми витратили 60 тисяч людино годин або 9 місяців кропіткої праці, аби втілити всі зміни закону в системі. Новий закон “Про публічні закупівлі”
 8. 8. Грубі порушення замовників тепер караються набагато жорсткіше. Наприклад, якщо державний замовник закупив товар без тендеру, то керівник має заплатити аж до 170 тис. грн штрафу. Але чи вирішило це проблему корупції? Ні. Тому що штрафи майже не накладалися. Нові штрафи за порушення в закупівлях * квітень-жовтень 2020, дані ГО “Громконтроль”
 9. 9. Інструмент антитролінгу
 10. 10. Закупівлі проти Covid-19: швидко та прозорро У березні 2020 року замовникам дозволили не проводити тендери, а укладати прямі угоди з постачальниками щодо товарів та послуг, затверджених Кабміном. Вже 9 місяців про всі такі закупівлі замовники звітують у системі "Прозорро" протягом доби. Таким чином, лікарні змогли закуповувати все необхідне за один день.
 11. 11. Інновації Prozorro Ми інтегрувалися з: ● З Державним казначейством: аби усі контракти по закупівлях були видимі на порталі Prozorro; ● З Державною податковою службою: аби перевірка відсутності податкового боргу в учасників торгів відбувалася автоматично (жодних довідок та паперів з ДПС!); ● З Державною аудиторською службою: аби будь-хто міг заявити про порушення на торгах. + Електронна тендерка + Система електронного документообігу (у тому числі для зовнішніх запитів)
 12. 12. Електронний каталог ● З 2019 року ми розвиваємо електронний каталог Prozorro Market. Це маркетплейс для державних замовників. Тут можна купити майже будь-які товари: комп'ютери, продукти харчування, медичні маски тощо. ● Вже незабаром Prozorro Market запрацює на повну потужність. Цього року замовники купили товарів на ньому на 100 млн грн ● А потенціал цього ринку 30 млрд грн. Тож це величезний ринок збуту для українського бізнесу.
 13. 13. Що попереду? Плани-2021 ● У системі Prozorro з’явиться “ціна за одиницю”. Тепер буде набагато складніше маніпулювати ціною після тендеру, а самі ціни в Prozorro можна буде порівнювати з ринковими ● Курс на діджиталізацію закупівель. Тендерна документація стане ще більш електронною. ● Доведемо щорічний обсяг торгів на Prozorro Market до 500 млн грн

×