Anúncio
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Destaque(20)

Anúncio

Panský dvůr Telč - prostory k pronájmu

 1. NABÍDKA PRONÁJMŮ
 2. CO NABÍZÍME? společenský a podkrovní sál salonky kolárna a panská restaurace přednáškové sály v centru Telče restauraci a cateringové služby pivovar ubytování v penzionu smyslovou zahradu lezecké centrum půjčovnu elektrokol masáže dětskou hernu s kavárnou
 3. PODKROVNÍ SÁL divadelní 180 osob školní 150 osob banketní 130 osob Plně klimatizovaný sál má dřevěnou podlahu, samostatné sociální zařízení, bar i bezbariérový přístup. Jeho součástí je audiovizuální technika. Lze jej využít pro konference, školení, workshopy, filmové produkce nebo taneční akce. Akustika je vhodná i pro uvedení komorních koncertů vážné hudby. Rozměry sálu: 12 x 28 m Kapacita dle uspořádání:
 4. SPOLEČENSKÝ SÁL divadelní 200 osob školní 160 osob banketní 120 osob Prostorný sál s osmi francouzskými okny, balkonem, žulovou podlahou a barem. Prostorově je vhodný pro organizování konferencí, divadelních představení, koncertů, svateb a jiných společenských akcí. Rozměry sálu: 11,5 x 24,5 m Kapacita dle uspořádání:
 5. PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL P1 divadelní 100 osob školní 32 osob banketní 60 osob Zrekonstruovaný cihlový sál v budově Univerzitního centra Masarykovy univerzity se nachází pouze pár set metrů od areálu Panského dvora. Prostorově je vhodný pro organizování konferencí, divadelních představení, koncertů a jiných společenských akcí. Rozměry sálu: 6 x 20 m Kapacita dle uspořádání:
 6. PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL P2 Sál v budově Univerzitního centra Masyrykovy univerzity s výškově odstupňovaným sezením, který je vybaven 2 projektory, nabízí ideální prostory pro různá školení a přednášky. Rozměry sálu: 8 x 11 m Kapacita sálu: 84 osob
 7. UČEBNA U20 V budově Univerzitního centra Masarykovy univerzity jen pár set metrů od našeho areálu je k dispozici několik plně vybavených učeben. Rozměry učebny: 7 x 9 m Kapacita učebny: 20 osob
 8. PENZION 2 x čtyřlůžkový pokoj 14 x dvoulůžkový pokoj Příjemné ubytování přímo v prostorách areálu Panského dvora. Nabízíme 16 pokojů a celkem 36 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci a Wi-Fi. Pro všechny hosty je zajištěno parkování v areálu.
 9. RESTAURACE & CATERING V Panské restauraci vás pohostíme tradiční lokální kuchyní. Vaříme z čerstvých sezónních surovin, které nám rovnou ze svých farem dodávají místní hospodáři a připravujeme i vícechodové menu. K jídlu vám rádi načepujeme řemeslná piva z vlastního pivovaru. Pro akce dokážeme zajistit kompletní cateringový servis. Kapacita restaurace je až 150 míst.
 10. PANSKÝ PIVOVAR Chloubou našeho areálu je řemeslný pivovar, kde vaří pivo zkušený sládek Marcel Hofman. V nabídce máme tři světlé ležáky různé stupňovitosti (svěží Nádeník 10°, řízný Holomek 11°, signifikantní Hofmistr 12°) a jeden svrchně kvašený speciál (charakterní 13° IPA Klíčník). V případě zájmu vám můžeme zajistit prohlídku pivovaru s našim sládkem.
 11. SMYSLOVÁ ZAHRADA Smyslová zahrada je klidnou oázou ukrytou v závětří hlavních budov areálu. Rozkvétá od roku 2020 a nabízí pestrou plejádu okrasných květin, keřů, stromů, bylinek a také výběr aromatické zeleniny a ovoce. Můžete sem zavítat pro relaxaci, uvelebit se na trávě s piknikem a načerpat energii během programu vaší akce. Součástí zahrady jsou smyslové chodníčky pro bosou chůzi se střídajícími se druhy povrchů.
 12. LEZECKÉ CENTRUM Lanový park se skládá z 10 překážek a překonává se pomocí horolezeckých cepínů. Překážky jsou ve výšce 6 metrů nad zemí a tvoří je nejrůznější konstrukce z lan, řetězů, dřevěných lávek a trámů. Lezecká stěna o ploše 200 m2 se tyčí do výšky 9 metrů. Zálibu v lezení u nás najdou i úplní začátečníci, pokročilí lezci uvítají náročné převislé profily.
 13. PŮJČOVNA ELEKTROKOL Na našem infocentru si můžete zapůjčit elektrokola a vyrazit poznávat kopcovité okolí Telče bez větší námahy. Elektrokol máme celkem 15 a tak můžete vyrazit na výlet i se svými kolegy či klienty. K dispozici máme i 4 dětská kola.
 14. MASÁŽE klasické masáže lymfatické masáže relaxační masáže anticelulitidní masáže Po celodenní programu si můžete objednat některou z nabízených masáží. V nabídce máme:
 15. KONTAKT Alena Bukvajová rental manager +420 778 754 595 bukvajova@panskydvurtelc.cz Slavatovská 86, Telč 588 56 www.panskydvurtelc.cz
Anúncio