Anúncio

k22_019

23 de Nov de 2022
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Último(20)

Anúncio

k22_019

  1. Корпоративний фільм Культура, яка пройшла випробування війною Менеджер проєкту: Євгенія Лепеха HR&Lean maneger 063 597 45 40
  2. Корпоративний фільм Основні ідеї проєкту: ✓ Підтримати бойовий дух співробітників компанії ✓ Резюмувати усі ті події, що з нами відбулися ✓ Відобразити результати і подякувати нашим колегам за той подвиг, який вони здійснили в надзвичайно важких умовах https://www.youtube.com/watch?v=L2IqZwvdeng&t=1s Можна переглянути за посиланням:
  3. Корпоративний фільм Весь відеоряд фільму був знятий нашими співробітниками у березні, коли війська стояли у 17- ти кілометрах від нашого заводу. Це реальні події, які відбулися з нереально сильними та мужніми людьми! Ми пишаємося кожним нашим сівробітником!
  4. Корпоративний фільм: Результати Лантманнен увійшла в 13% компаній України, які фактично не припиняли роботу і змогли відновити свою діяльність і працювати, не дивлячись ні на що. ✓ Завдяки культурі та людям, які є найбільшою цінністю Lantmannen, ми вистояли! ✓ Місія допомогла нам дійсно усвідомити своє призначення та надала нам життєстійкості, тому вже на 4 день після початку повномасштабної війни ми почали відвантажувати продукцію, відновили виробництво на 2 тиждень, а дистанційна робота не припинялася і зовсім.
Anúncio