Anúncio
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Último(20)

Anúncio

k22_009

  1. Workplace. Внутрішня соціальна мережа
  2. Вітаємо у Workplace!
  3. 3 ПОВНЕ ЗАНУРЕННЯ В КОРПОРАТИВНЕ ЖИТТЯ Workplace – це закрита внутрішня соціальна мережа «Фармак» від Facebook, до якої приєднується кожний співробітник із приходом в компанію. • Адаптація нових людей стає простішою, а їх знайомство з корпоративною культурою – швидшим. • Більша взаємозв’язаність – у співробітників виникає купа спільних інтересів.
  4. 3 тисячі співробітників Максимум залучення Охоплені навіть ті співробітники, у яких немає доступу до комп’ютеру Легкий доступ Компанія у смартфоні
  5. 5 РОЗДІЛЕНІ КОРДОНАМИ, ОБ’ЄДНАНІ МЕРЕЖОЮ МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА «ФАРМАК» Крім груп за інтересами, Workplace дозволяє бути на зв’язку колегам із різних країн. «Фармак» має представництва у Киргизстані, Узбекистані, Польщі та Казахстані.
  6. БІБЛІОТЕКА ЗНАНЬ Workplace «Фармак» також надає співробітникам доступ до спеціальної бібліотеки із корпоративним журналом, науковим виданням компанії, презентаціями, роликами та іншими корисними матеріалами. 6
  7. Корисні поради та інструкції Історії фармаківців- волонтерів Інформування про роботу всіх відділів Благодійні збори З початку повномасштабної війни Workplace допоміг забезпечити оперативну комунікацію та зв’язок з усією командою фармаківців.
  8. У 2022 році ми випустили понад 200 публікацій. Зокрема про наших співробітників, які не зупиняли роботу з перших днів повномасштабної війни.
  9. ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ 9
Anúncio