O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

5 powodów, dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne

772 visualizações

Publicada em

W prezentacji przedstawione jest 5 powodów, dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne. Całość została poparta działaniami na realnym projekcie - Latający Kamerzysta w całości stworzonemu przez zespół OSOM STUDIO.

Latający Kamerzysta: www.facebook.com/latajacykamerzysta

Publicada em: Marketing
 • Seja o primeiro a comentar

5 powodów, dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne

 1. 1. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów
 2. 2. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów od początku... 1 Latający Kamerzysta to niekomercyjny projekt stworzony i realizowany przez łódzką agencję interaktywną - OSOM STUDIO.
 3. 3. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Podbniebny twór 2 Głównym celem projektu jest promocja Łodzi. Odbywa się to za sprawą Latającego Kamerzysty, który korzysta z drona i filmuje ciekawe zakątki miasta. Oprócz dostarczania odbiorcom wizualnej rozrywki, Latający Kamerzysta edukuje - jego filmy urozmaicone są informacjami dotyczącymi historii Łodzi.
 4. 4. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Latający na pełen etat 3 Oprócz tego, że Latający Kamerzysta kameruje, zajmuje się także postprodukcją (montaż, muzyka). Wchodzi również w interakcję ze swoimi odbiorcami poprzez aktywność na różnych kanałach społecznościowych (Facebook, Google+, Instagram, Vine). To także tam zamieszcza swoje filmowe materiały.
 5. 5. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów DO RZECZY 4 Dlaczego warto prowadzić projekty niekomercyjne?
 6. 6. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Wpływają na rozpoznawalność firmy 5 To z kolei daje możliwość dotarcia do szerszej grupy potencjalnych klientów, a także przy okazji rekrutacji - kandydatów do pracy.
 7. 7. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Wpływają pozytywnie na wizerunek firmy 6 Zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. U pracowników wzrasta poziom satysfakcji, wzmacnia się ich motywacja i lojalność. W ujęciu zewnętrznym - pomagają nawiązać relacje z interesariuszami: społecznością lokalną, organiza- cjami pozarządowymi, inwestorami itp.
 8. 8. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów promują określone miejsca czy idee 7 Pozwalają wyrazić misję, wizję i wartości, które firma wyznaje
 9. 9. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Pozwalają na większą swobodę kreatywną 8 W projekcie niekomercyjnym to zespół, który go realizuje ma ostateczny głos. Daje to większe pole do popisu pracownikom i pozwala na większą swobodę kreatywną. To także świetna okazja do kontrolowania swoich działań i wykluczania możliwości popełniania określonych błędów w przyszłości m.in. przy projektach komercyjnych.
 10. 10. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Integrują zespół i dostarczają rozrywki 9 Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja i cel. Podczas burz mózgów możemy lepiej poznać poglądy na dany temat wszystkich uczestników. Nie dość, że grupowa dyskusja dostarcza zespołowi rozrywki i go integruje, to jeszcze pozwala na podjęcie najlepszych decyzji. No i oczywiście dopracowanie pomysłów.
 11. 11. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Podniebni pasjonaci 9 Jeśli nie dla pieniędzy, to… z pasji. Jako wielbiciele nowych technologii i fabrykanckiego miasta Łodzi postanowiliśmy połączyć te dwie pasje. Tak właśnie narodził się ten niekomercyjny projekt. Uznaliśmy, że Latający Kamerzysta oprócz treści wizualnych będzie też przedstawiał opowieści o mieście, jego mieszkańcach, promując je i jednocześnie pokazując Łodzianom jego zawiłą historię.
 12. 12. STUDIOOSOM dla których warto prowadzić projekty niekomercyjne 5 powodów Pierwszy sukces 11 Realizacja projektów niekomercyjnych daje tym więcej satysfakcji i motywacji, gdy spotyka się z aprobatą odbiorców. Tak było przy okazji projektu “Latający Kamerzysta”. Został on doceniony nie tylko przez lokalną społeczność, ale również podczas pierwszego i jedynego w Polsce - Dron Festiwalu - podczas którego zwyciężył w kategorii Story. Zwycięski film przedstawiał Cmentarz Żydowski przy ul. Brackiej w Łodzi.
 13. 13. STUDIOOSOM OSOMSTUDIO - Agencja Interaktywna specjalizująca się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, w działaniach z zakresu e-marketingu i e-PR, projektowaniu graficznym na potrzeby Internetu i Mobile oraz realizacji video. office@osomstudio.com (+48) 791 169 208www.osomstudio.com Dzięki za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą prezentacją. Jeśli moglibyśmy jeszcze jakoś Ci pomóc - skontaktuj się z nami!

×