O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Loyalty Programm for 1+1

241 visualizações

Publicada em

Loyalty Programm for 1+1 TV channel

Publicada em: Marketing
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Loyalty Programm for 1+1

  1. 1. ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ILOVE.1PLUS1.UA ОПИС ТА МОЖЛИВОСТІ 1
  2. 2. ЗАДАЧА 2 Перетворити користувачів інтернет-сайту 1+1 в «лояльних клієнтів», для яких відвідування сайту і «спілкування» з каналом та іншими фанами є щоденною звичкою. Генерація реєстрацій та збір бази даних лояльних користувачів сайту 1+1.
  3. 3. ОПИС ПРОГРАМИ ilove.1plus1.ua — це онлайн-система, що дозволяє користувачам сайту 1plus1.ua отримувати винагороду за дії на сайті. 3 Основною винагородою є віртуальні бали, які користувач отримує за наступні дії: • захід на сайт • перегляд відео • запрошення друзів • коментарі та ін. • “чек-ін” у програмі Програма інтегрована у сайт 1plus1.ua, тобто усі дії, за які нараховуються бали виконуються безпосередньо на сайті, а система ilove є невід’ємною частиною сайту. Перегляд цього відео додасть тобі 5 балів у рейтингу ilove.1plus1.ua
  4. 4. СИСТЕМА МОТИВАЦІЇ 4 Зароблені бали можна витрачати на придбання сувенірів або заохочень з магазину. Більше балів — більше сувенірів можна придбати.
  5. 5. ВИДИ ЗАОХОЧЕНЬ 5 Знижки та безкоштовні місця на курси та тренінги у рамках школи Media and Production Екскурсії студією Запрошення на зйомки шоу, квитки на ефіри Автографи ведучих. Спільне фото з ведучим. Вечеря з ведучим. Вручення нагород глядацьких симпатій особисто ведучому від глядача. Запрошення глядача до ефіру “Сніданку з 1+1”.
  6. 6. ДЯКУЮ 6 Linkedin: https://www.linkedin.com/in/nazarpanchyshyn Fb: https://www.facebook.com/nazar.panchyshyn

×