O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Kullanışlı Profesyonel Tattoo Koltuğu

Tattoo dövmeci koltuğu modelleri arasında en çok tercih edilen modellerinden biri olan tattoo dövme koltuğu yükseklik ayarı pedal ile ayarlanabilir. Yatma platformu anti bakteriyel vinlex deri döşeme sistemi bulunan Tattö dövme koltuğunun sırt kısmı kademeli olarak yatar. Tattoo dövme koltuğu istenildiği taktirde yatak haline gelebilir.
Manuel olarak yükseklik ayarı pedal ile ayarlanabilen hidrolikli dövmeci koltuğu modelidir.Ayak kısımları birbirinden bağımsız olarak hareket ettririlebilen tattoo yatağı çeşididir.Hidrolikli Dövme Koltuğunun yatma platformu sünger üzeri anti bakteriyel vinlex deri döşemelidir.Kol bölümleri aşağı, yukarı hareketli veya tamamen çıkartılabilir özelliktedir.İstenildiğinde manuel olarak ayarlanarak yatak haline getirilebilmektedir.Sırt kısmı kademeli olarak yatar, Sırt çalışması için ters oturabilme özelliği sunan tattoo koltuğudur.
Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Dövme Koltukları hakkında tüm sorularınızı (0232) 484 55 66 ve (0553) 567 27 57 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi en uygun ürünler ve çözümler hakkında bilgilendireceklerdir.

  • Entre para ver os comentários

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Kullanışlı Profesyonel Tattoo Koltuğu

  1. 1. Téliiilil lE'2|[l, lgLl T Dovrne K'I>lil_lg£_l —Dr>vmer: < lCl| l.Llgl_l Stok Kodu: MSl197 Durumzyem _lr'l. .~~' Yuksekligi manuel olarak ayarlanabilen hidrolikli dévmeci koltugu olan aya krsrmrlarr birbirinden bagrmsrz olarak hareket ettirebilen tattoo yatagr bulunmaktadrr. Hidrolikli Ddvme Koltugunun yatma platformu sun er / . (lzeri anti bakteriyel vinlex deri dbsemesi bulunma tadrr. no‘: !r ahaQra“ ' Gommule , ; ‘I250 TL Vergi Dahil %fi'¢
  2. 2. Mogaza lldr Mngaza Adresi 47.1 [lell’e: Ev3«‘Tle| :o: l§l. ; l; Hzol-Wit 3.3163 - A sol: r: ..: er"~'e; l;-4:. 'E:1§; ill»oroolena ‘ or; zegl 1»LlI’. »'-leo, :<: .l‘l

×