O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

İstanbul Masöz Ece

1.494 visualizações

Publicada em

İstanbul'da Avrupa Yakası Şişli masöz Ece sizin yerinizde veya kendi yerinde masaj yapmaktadır. Arayın, tanışın, profesyonel hizmet alın. İlan telinden kendisine ulaşın.

Buz masajı, lokal anestezinin görevini yapar. Bu uygulama, rahatsız hücrelerin uyuşmasını sağlar ve dolayısıyla bunun acıyı en aza indirmedeki yardımı büyüktür. Buz masajı terapisi, hücrelerdeki zararın etkilerini azaltır.

Uzun ve yoğun bir günün ardından hepimiz ağrıyan bacaklarımızdan şikayet ederiz ve böyle zamanlarda tek isteğimiz stresi ve rahatsızlık durumunu azaltacak mükemmel bir ayak masajıdır. Pek çok faktör bizim bir yerden bir yere hareket etmemizi gerektirir. Bu yüzden de ayaklar vücudun diğer uzuvları arasında en çok ağrıya maruz kalan yerlerimizden biri haline gelir. Kas dokularını rahatlatmanın tek yolu bir masaj terapisi uygulamaktır. Ama her seferinde bir masaj salonuna gidip bir ayak masajı alarak rahatlamak mümkün olmaz. Bu yüzden, neden diğer alternatifleri denemelisiniz ki; örneğin taş masajı terlikleri!

#masöz #ece #istanbul #şişli #terapist

Publicada em: Saúde e medicina
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

İstanbul Masöz Ece

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×