O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Masöz Aylin İstanbul

2.820 visualizações

Publicada em

İstanbul uzman masöz Aylin Hanım Bakırköy'de kendi yerinde, erkek ve kadın müşterilere Avrupa Yakası'nda sıradan olmayan profesyonel hizmet etmektedir.

Kahveyi selülit için bir çözüm haline getiren şey nedir? Uzmanlar, kafein maddesinin pek çok selülit tedavisi için kullanılan önemli bir içeriğe sahip olduğunu belirtmektedirler. Kafein, kılcal damarları sınırlayarak cilt görünümünü sıkılaştırır. Etkilenen bölgelerde kahve kullamanın en kolay yolu bir kahve peelinginden geçer. Gerçekten de özel bir kahve çeşidine ihtiyacınız yoktur, toz kahve işinizi görecektir.

Nazik bir masaj terapisinden yararlanın. Bir banyodan sonra çocuğunuzun cildini bir losyon yardımıyla hassas bir biçimde ovmak, güvenli nemlenmeyi ve çocuğunuzun cildinin pürüzsüz kalmasını sağlar. Tekrar etmek gerekirse, lavanta son derece sakinleştirici bir aromaya sahiptir ve çocuğunuzu sakinleştirme ve onu uykuya hazırlama aşamasında yardımcı olabilir. Bu ayrıca sizin gerginliğinizi de giderebilir.

#masöz #aylin #istanbul #avrupa #yakası

Publicada em: Saúde e medicina
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Masöz Aylin İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×