O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Наша мова!

1.038 visualizações

Publicada em

Свято мови

Publicada em: Arte e fotografia
 • Seja o primeiro a comentar

Наша мова!

 1. 1. Ласкаво просимо! Наша мова! Підготувала вчитель початкових класів Ремезівцівського НВК Карабін Надія Михайлівна
 2. 2. 21 лютого –МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. В Україні цей день започаткували з 2002 року. Рідна мова для кожного є оберегом, таїть у собі пам’ять народу, оберігає й передає із покоління в покоління духовні скарби. Мова – це наше минуле.
 3. 3. Сторінка “Вислови про мову”
 4. 4. Сторінка “Державна мова” Державною мовою в Україні є українська мова. Стаття 10 Конституції України
 5. 5. Сторінка “МАМИНА КОЛИСКОВА”
 6. 6. Сторінка “Прислів’я, загадки, скоромовки”
 7. 7. ПРИСЛІВ’Я
 8. 8. Коли все у тебе гарно, Коли день пройшов не марно, Наче квітка розквітаєш, На обличчі її маєш. Посміхаються уста. Що це? Відповідь проста.
 9. 9. Усмішка
 10. 10. В ньому сторінок багато, Там і будні, там і свята. Він події позначає, Історичні знаки має, Та рахує залюбки Тижні, місяці, роки.
 11. 11. Усмішка Календар
 12. 12. Ось стоїть маленька хата – Там твої матуся й тато, Твої сестри та брати І, звичайно, там є ти. Ще бабусі, дідусі, Зібралися геть усі! Бути в кожного повинна Дружня та міцна … !
 13. 13. Усмішка Календар Родина
 14. 14. Рідну мову я вивчаю, З літер вже слова складаю. Помічниця ось моя – Букви в ній від А до Я Стали лагідно в рядки. Що це, знають малюки?
 15. 15. Усмішка Календар Родина Абетка
 16. 16. І вареники в сметані, І крученики духмяні, Сало, терте з часником, Борщ червоний з буряком. Одним словом як назвати, Щоб гостей почастувати?
 17. 17. Усмішка Календар Родина Абетка Їжа
 18. 18. Вони смачненькі та чорненькі, У ґрунт попали навесні, Тепер із них у полі зріють Яскраві соняхи рясні. А згодом буде і олія Прозора, жовта, запашна. Їх можна з друзями лузати. Про що ця загадка, хто зна?
 19. 19. Усмішка Календар Родина Абетка Їжа Насіння
 20. 20. Цей фахівець нам розказав Про долі націй та держав. Де наші пращури жили, Які в них звичаї були? Які одежа, посуд, хата, Та ще цікавого багато. Розкопки буде він вести, Щоб нам минуле довести.
 21. 21. Усмішка Календар Родина Абетка Їжа Насіння Археолог
 22. 22. СКОРОМОВКИ
 23. 23. Сторінка “Казкова вікторина”
 24. 24. Сторінка “Зустріч з піснею”
 25. 25. Сторінка “Поетична” Ось небо блакитне і сонце в зеніті! Моя Україна найкраща... Моя Україна- це ліс і озерця, Безмежні степи і чарівні… Красиві пейзажі і гори високі, Меленькі струмочки і ріки… Міста старовинні і замки прекрасні, Великі будови і дуже… Сади чарівні мальовничії села, Моя Україна- це пісня… Це щира, багата, як світ, її мова, Крилата, така мелодійна, … ЇЇ обереги- верба і калина, Найкраща у світі – моя… Бо нам найрідніша, Вітчизна і мати, То як же нам дітям її… Моя Україна- козацька слава, Така волелюбна і мирна… Вона дорога нам, і рідна, і мила, Бо світ перед нами, як мати… Вітчизна свята, дорога Україна, Для кожного знас ти у світі… (у світі). (джерельця). (глибокі). (сучасні). (весела). (чудова!) (Україна). (не кохати). (держава). (відкрила). (єдина).
 26. 26. Сторінка “Ігрова”

×