O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Can Akin autoshow istanbul

6.262 visualizações

Publicada em

AUTOSHOW GELİYOR...
Otomobil tutkunları bu yıl da Autoshow'da bir araya geliyor. Ziyaretçileri birbirinden ilginç yeniliklerin ve şovların beklediği fuar, ilk günü Basın & VIP günü olmak üzere 03-12 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO'da organize ediliyor.

İlki 1993 yılında organize edilen Autoshow 10. buluşmasını 03-12 Kasım tarihleri arasında
ITF – İstanbul Fuarcılık'ın organizasyonu ve
ODD- Otomobil Distribütörleri Derneği'nin verdiği tam destekle yine CNR EXPO'da gerçekleştirecek.

Otomotiv sektörünün büyümesini de tetikleyen Autoshow Fuarı , ilk kez organize edildiği 1993 senesinde 10.000 metrekarelik bir alanda 24 otomobil markasını buluşturmuştu. Aradan geçen 10 yıl hem fuarı hem de sektörü büyüttü.

32 FİRMA VE 100'ÜN ÜZERİNDE OTOMOBİL MARKASI FUARA KATILIYOR

AUTOSHOW 2006 6 salonda ve fuaye alanında gerçekleşiyor. Toplam 110.000 metrekarelik alanla Autoshow, tarihinin en büyük fuarını da bu yıl gerçekleştirmiş olacak.

Autoshow 2006'ya 32 Firma ve 100'ün üzerinde otomobil markası katılacak. Mercedes, BMW, Hyundai, Volkswagen, Toyota, Fiat, Ferrari, Volvo, Nissan, Alfa Romeo, Chrysler, Opel, Saab, Daewoo, Dacia, Daihatsu, Jaguar, Mazda, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Smart, Land Rover, Maserati, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Kia, Audi, MG gibi markalar bu sene fuara çok geniş bir ürün yelpazesiyle katılıyorlar. Bunun yanısıra ADR, CMS Jant, TRAKYA Cam gibi çok sayıda aksesuar firması da fuarın katılımcıları arasında yer alıyor.

AUTOSHOW ULUSLARARASI KULVARDA

OICA (Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği) dünya çapındaki önemli otomobil fuarları arasına 2006 yılında Autoshow'u da dahil ediyor. Böylece Autoshow, Tokyo, Paris, Cenevre, Frankfurt Otomobil Fuarları ile aynı kategoriye girmiş olacak. Bu yıl OICA'nın varlığı katılımcı ana firmaların fuara verdikleri önemi artırıcı bir faktör olacak. Fuara katılan firmalar AUTOSHOW 2006'te geçmiş yıllardan çok daha fazla kopsept model teşhir edecekler.

Bunun yanı sıra fuarı organize eden ITF-İstanbul Fuarcılık, fuar alanı CNR EXPO ve Autoshow Fuarı artık UFİ üyesi. Merkezi Fransa'da bulunan UFI (Uluslararası Fuarlar Birliği), fuarcılık alanında kalite sertifikasyonu veriyor. Fuarlara katılımcı ve ziyaretçi olmak isteyen firmalar açısından UFI üyeliği, en çok aranan nitelikler arasında yer alıyor.

CAN AKIN
can akın mr akin şair poet dichter poeta поет сăвăç bardd digter ποιητής poète 诗人詩人 poetry şer poesie 詩歌 詩 poésie poesía photograph fotografie fotografische bild 相片 foto בילד fotoğraf مايكروسوفت أوفيس باوربوينت microsoft powerpoint slayt slideshows slide 維基百科 自由的百科全書 youtube video turkey türkei turquie turchia turquia exhibition ausstellung mostra exposición

Can Akin autoshow istanbul

  1. 1. Autoshow 2006’dan görüntüler CAN AKIN ŞAİR VE FOTOĞRAF SANATÇISI
  2. 2. e
  3. 79. ARKADAŞLARIMA SEVGİLER. SUBARO TAKIMINA BAŞARILAR DİLİYORUM...
  4. 80. http://www.turklider.org/TR/EditModule.aspx?tabid=1038&mid=8373&ItemID=5094&ItemIndex=49 Can AKIN ŞAİR VE FOTOĞRAF SANATÇISI Mr _ canakin @ yahoo . co . uk Mr _ canakin @ hotmail .com

×