O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Elektronické cigarety Joyetech

44 visualizações

Publicada em

V dnešní době kdy se lidé čím dál tím více soustřeďují na své zdraví a zdravý životní styl. Elektronické cigarety jsou toho součástí a ačkoliv jsou poměrně známé tak o e-cigaretách koluje spousta mýtů.

Publicada em: Tecnologia
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Elektronické cigarety Joyetech

  1. 1. Kouření elektronické cigarety má mnohem menší dopady na zdraví než klasické cigarety. Toho je dosaženo naprosto odlišnou technologií produkce dýmu oproti klasické cigaretě, která hoří a právě hořením tabáku se uvolňují škodlivé látky. E-cigarety oproti tomu náplň jen zahřívá a odpařuje, takže ve výsledné páře žádné tyto látky, krom nikotinu, nevznikají.
  2. 2. Krom uvedeného zdravotního hlediska má e-cigareta další výhody: 1. Elektronická cigareta nezapáchá, dá se říci, že dokonce voní dle použité příchutě 2. E-kouřením nevystavujete své okolí žádnému zdravotnímu riziku 3. Nic vám "nenačichne" cigaretovým kouřem 4. A v neposlední řadě jsou výhodou bezesporu finanční náklady. Ty jsou výrazně nižší oproti klasickým cigaretám
  3. 3. Složení originálních značkových náplní je vždy deklarováno na etiketě a základní složky jsou v podstatě u všech značek stejné. Jde zejména o Propylen Glykol, rostlinný Glycerin, ochucující složku, vodu a případně nikotin. Náplně značkových zahraničních výrobců jsou podrobovány testování světovými autorizačními orgány a následně jsou jimi vystavovány příslušné certifikáty.
  4. 4. Sama e-cigareta vás samozřejmě neodnaučí kouřit, ale může vám ve vaší snaze velmi pomoci. Při volbě e-cigarety jako prostředku odvykání kouření, je nejdůležitější postupné snižování dávky nikotinu. Tento proces se nedá uspěchat a může trvat i několik měsíců aby byl efekt trvalý.

×