O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

PREZENTUJ AKO STEVE JOBS

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Próximos SlideShares
Rozbiehačské desatoro
Rozbiehačské desatoro
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 25 Anúncio

PREZENTUJ AKO STEVE JOBS

Baixar para ler offline

Steve Jobs bol výborný obchodník a marketér. Zo suchého produktu dokázal vytvoriť niečo, za čím išli davy. Objavte charakteristické prvky, ktoré používal Steve Jobs vo svojich prezentáciách:

Steve Jobs bol výborný obchodník a marketér. Zo suchého produktu dokázal vytvoriť niečo, za čím išli davy. Objavte charakteristické prvky, ktoré používal Steve Jobs vo svojich prezentáciách:

Anúncio
Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Quem viu também gostou (18)

Mais de Ivana Miklovic (11)

Anúncio

PREZENTUJ AKO STEVE JOBS

 1. 1. PREZENTUJ ako STEVE JOBS Ivana Miklovič GtoG, s.r.o.
 2. 2. Jobs ako prezentátor N°1
 3. 3. Jobs chápe prezentácie ako DIVADELNÉ PREDSTAVENIE
 4. 4. Ak by bolo Stevovi Jobsovi podané pero s požiadavkou „PREDAJ MI TOTO PERO“, ako by sa vysporiadal s touto myšlienkou?
 5. 5. CHYŤTE EMÓCIU 1. Emócia + Informácie = VIP miesto pamäti
 6. 6. PREDÁVAJTE VÍZIU = VYŠŠÍ ZMYSEL (nie produkty)2. Pero, nie je iba vec. Je to nástroj, ktorým prenášame našu fantáziu do reality. Pero môže zmeniť svet. Môžem si zapisovať myšlienky, a tak uvoľniť pamäť. Zapisovať myšlienky, listovať v nich, vracať sa k nim. Už sa nestane, že cenná myšlienka zapadne do zabudnutia!
 7. 7. ZRAŇ a podaj pomocnú ruku3.
 8. 8. Urobte z toho DIVADLO 4.
 9. 9. Udržujte zákazníka v NAPÄTÍ5. Dnes, vás vezmeme do sveta vo vašej hlave a prenesieme ho do vášho vrecka. Tak, ako môžeme zobrať vaše myšlienky? Vážení, na dnes tu máme pre vás niečo špeciálne. Je to niečo, čo je najlepší produkt, ktorí sme kedy urobili. Priniesol som niečo zaujímavé. Viete o čo ide? (Nasleduje popis produktu). Toto pero nie je na predaj. (... pri odchode) ... Ak by sme to zobrali hypoteticky – prečo by ste ho chceli vlastniť?
 10. 10. ZASIAHNITE PODVEDOMIE 6. Doposiaľ sme predali ... Sme najhodnotnejšou spoločnosťou ... To čo máte, je zastaralé. Prichádza nová generácia ... Moderné spoločnosti inovujú ...
 11. 11. RÉTORIKA 7. Predávajte svoje myšlienky, spoločnosť, produkt, seba ... Verím, že ... je najdôležitejšou vecou v dnešnom svete. Nie je krásne? Jednoducho nádherné. Toto je najlepšia písacia potreba, akú ste kedy videli. Je to pravdepodobne najkrajšia vec, ktorú ste kedy videli na svojom stole.
 12. 12. RÉTORIKA 7. Používajte krátke vyjadrenia v štýle Twitter
 13. 13. RÉTORIKA 7. Poukazujte na kontrasty Pozrime sa na niekoľko konkurentov v našom odvetví: $299 - LiveScribe Sky Wifi - 8 gb $150 - Equil Jot - 2 gb $129 - iPen - 100 gb + uskladnenie iCloud
 14. 14. RÉTORIKA 7. Princíp gradácie a opakovania Pozrime sa na niekoľko konkurentov v našom odvetví:
 15. 15. RÉTORIKA 7. Zapájajte čo najviac zmyslov (zrak, sluch, predstavy, pocity...)
 16. 16. 8. PREČO by mal váš produkt chcieť? Hovorte o ÚŽITKU pre klienta
 17. 17. Kedykoľvek si potrebujete niečo poznačiť, jednoducho vytiahnete svoje pero a prirodzene píšete. Je to najprirodzenejší pocit na svete – písať ... Môžete sa preklikať cez všetky svoje myšlienky zo včerajška, z minulého týždňa, z minulého roku. S iCloudom sa nemusíte obávať, že stratíte svoje myšlienky! 8. Hovorte o ÚŽITKU pre klienta
 18. 18. 8. Hovorte o ÚŽITKU pre klienta Ukážte, aké jednoduché je váš produkt používať. A pripojte DEMO ukážku.
 19. 19. CENU uvádzajte až na záver9.
 20. 20. Na záver pripojte VÝZVU K AKCII10. 129 - iPen - 100 gb - uskladnenie iCloud iPen si môžete zakúpiť ihneď v Apple obchodoch a online.
 21. 21. PRIDAJTE niečo NAVYŠE11.
 22. 22. Buďte viac než len predajca
 23. 23. GtoG, s.r.o. Ivana Miklovič www.gtog.eu

×