O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

Досвід роботи

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 69 Anúncio

Досвід роботи

Baixar para ler offline

Досвід роботи загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 міста Новогродівки Донецької області Україна

Досвід роботи загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 міста Новогродівки Донецької області Україна

Anúncio
Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Diapositivos para si (20)

Quem viu também gostou (20)

Anúncio

Semelhante a Досвід роботи (20)

Mais de Ирина Мироненко (18)

Anúncio

Mais recentes (20)

Досвід роботи

 1. 1. Досвід роботи педагогічного колективу Новогродівської ЗОШ № 10 з теми «Інтеграція інноваційних технологій в традиційну систему навчання та виховання». Заступник директора з навчально-виховної роботи, учасник обласної школи новаторів-2013р.  КУРІЛО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
 2. 2.  У нашій школі проводиться багато різних заходів. Ми живемо насиченим і цікавим життям . Школа – це той виховний заклад, де кожному святу, виховній годині, конкурсу, фестивалю приділяється значна увага.
 3. 3.      Інтеграція інноваційних технологій в традиційну систему навчання та виховання; Системний підхід до виховання учнів, підготовка їх до самостійного життя, з метою задовольнити актуальні потреби суспільства; Реалізація особистісно-орієнтованого підходу до розвитку творчих здібностей школярів; виховання гармонічної особистості, громадянина України, готового до ініціативної соціальної та професійної діяльності в сучасному суспільстві; Формування національної свідомості, духовної єдності поколінь, збереження родинних традицій та народних звичаїв; Удосконалення розвитку шкільного самоврядування через АСУМ та діяльність медіа-центру
 4. 4. Девіз школи
 5. 5.       - Учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель - методист, відмінник освіти України; - Лауреат обласного конкурсу « Жінка Донбасу-2013» в номінації «Лідер року»; - У 2012 р. досвід педагогічної династії занесено до збірки «Звеличені вчительською працею»; - Автор навчальної програми « Українська література. Народоведення. 6 клас»;
 6. 6.  У 2013 р. колектив Новогродівської ЗОШ № 10 надав узагальнений досвід роботи з впровадження інноваційних технологій у НВП на розгляд організаційному комітету ІV Міжнародної виставки « Сучасний заклад освіти – 2013» та отримав диплом лауреата за вагомий внесок у розвиток національної освіти, а школу занесено до Державного переліку сучасних закладів освіти.
 7. 7.  Вокальний ансамбль вчителів « Рушничок» став лауреатом ІІ обласного(2008 р.) та ІІІ обласного (2013 р.) фестивалів народної творчості колективів профспілкових організацій закладів освіти і науки Донецької області у номінації « Вокальний спів».
 8. 8. Учительський ансамбль «Рушничок »  Протягом 9-ти років високопрофесійне виконання пісень ансамблем приносить радість і задоволення жителям та гостям міста на різноманітних святкуваннях, урочистостях. Колектив школи пишається досягненнями своїх колег.
 9. 9. Проект « Завжди сучасний Шевченко»
 10. 10. Найбільш яскравими заходами проекту були: -- Шевченськівські дні « Великий син великого народу»; - Мітинг біля пам'ятника Т.Г. Шевченка, присвячений перезахороненню поета в Україні; - Міське свято « Шевченко полум'яний патріот українського народу»; - Співпраця нашої школи зі школою № 1 імені Т.Г. Шевченка м. Канів
 11. 11. Свято, присвячене 199 річниці з дня народження Т. Шевченка
 12. 12.   - - - - Заснована в 2000 р. Закони АСУМу: « Закон справи»; « Закон дружби та честі»; « Закон відваги та мужності»; « Закон пам'яті та вірності»; « Закон відродження»; « Закон милосердя»
 13. 13. АСУМ - це своєрідна мікромодель суспільства, яка дає можливість навчатися, діяти, організовуватися, співпрацювати та здійснювати контроль. АСУМ діє на основі принципів «самі вигадали», «самі провели», «самі нагородили». Результати роботи АСУМ оцінено учнями, батьками, громадою. Самоврядування – дієвий спосіб поєднання теорії та практики, роботи тьютерів та членів учнівської організації у вихованні громадянина демократичного суспільства.
 14. 14. Нагорода талановитих та обдарованих учнів школи на загальношкільній конференції АСУМ
 15. 15. Традиційні звіти прем’єр – міністрів класів про проведену роботу за рік
 16. 16.  Під гаслом АСУМ проводяться різноманітні заходи в школі: рейди з перевірки наявності підручників, маршрутних листів, шкільної форми, ведення щоденників, якість чергування по школі, виконання санітарногігієнічних норм перед вживанням їжі у шкільній їдальні, запізнення на уроки (з метою реагування батьків на цей факт з жовтня 2012 р. чергові учні ставлять штамп в щоденниках), аналіз ведення рапортичок та рівень організації самоврядування у класах, проведення бесід з порушниками дисципліни і порядку, тематичних вечорів, фестивалів та акцій. Підбиття підсумків контролю висвічується на сторінках шкільної газети «В десятку» в рубриці «Центр самоврядування повідомляє» та в живому ефірі шкільного радіо під час проведення єдиної виховної години ( за розкладом - в п'ятницю, 5 урок).
 17. 17. Чергування по школі
 18. 18. В школі постійно розвивається Медіа-центр, в склад якого входить шкільний прес-центр газети «В десятку» з 2004 року існування та шкільна радіостудія «Волна Драйва», яка плідно працює 3 роки (має свій сайт, може виходити в Інтернет, а також в Online). Пізнавальні та інформаційні радіо лінійки з різними рубриками у прямому ефірі, поздоровлення учнів та вчителів з днем народження та перемогами, різні оголошення, звіти, підведення підсумків, висловлювання подяк, музичний комплекс зарядки стали для нас звичними. Медіа-центр - це студія, в якій обладнано робочі місця звукорежисера та верстальника газети, встановлено мікрофони, Webкамеру, розміщено яскравий банер на стіні студії.
 19. 19. День недели Название эфиров Понедельник «Доброе утро!», «Открытие недели»(месячника), «Музыкальные перемены», «Перемена укрепления здоровья» Вторник «Доброе утро !» ,НОС, «Музыкальные перемены», «Перемена укрепления здоровья», «Новости музыки, кино и спорта » Среда «Доброе утро!», специальная рубрика, «Музыкальные перемены», «Перемена укрепления здоровья » Четверг «Доброе утро!», «Поздравляем!», «Музыкальные перемены», «Перемена укрепления здоровья», «Перемена смехотерапии» Пятница «Доброе утро!», «Радиолинейка», «Музыкальные перемены», «Перемена укрепления здоровья»
 20. 20. Газета «В десятку!» Сначала была лишь только редакция газеты «В десятку!» Бессменные участники областного конкурса – фестиваля школьной прессы «Юнкоровская маёвка»-Т.Лакиза и
 21. 21. Представляем свой опыт, перенимаем опыт других и –побеждаем! Участие радиостудии «Волны драйва» в Международном фестивале «Жми на Record 2012» принесло победу в номинации «Спорт». Награждены ценным призом, получили приглашение на участие в Международном фестивале 2013 года в городе Кингисепп
 22. 22. Шкільне радіомовлення - це новий напрямок у школах , ми збираємо крупинки досвіду . Мастер-класс проводит А.Лягуша -журналист, медиаэксперт, редактор Донецкой областной телерадиокомпании Майстер – клас проводять Ілля Суздалєв – заступник директора Донецького обласного дитячомолодіжного центру та Антон Лягуша – кандидат історичних наук, журналіст ДонНУ
 23. 23. Про нас пишуть у газетах та журналах Корреспондент газеты «Донбасс» М. Фролова в статье «Школу накрыло волной драйва» в номере 17.11.2012г отметила : «Это - единственное школьное радио в Донецкой области. Детских газет много, но только день школьников -новогро­довцев начинается со звонкого приветствия, доносящегося из динамиков. - Мы желаем всем хорошего дня и отличного настроения! - бодро вещает в микрофон девятиклассница Карина. »
 24. 24.   19-22 вересня 2013 р. робоча група медіа-центру брала участь у XІІ Відкритому фестивалі дитячих і молодіжних ЗМІ України в Донбасі « Жми на RECord!» у м. Святогірськ. Команда на високому рівні підготувала дві радіопередачі « Волонтерський рух», театральна студія « Талант» і бліц-конкурс « Святогір'я», тому посіла ІІ місце в номінації « Радіо».
 25. 25. На базі школи в 2012-1013 н.р. було проведено обласний семінар з обміну досвіду роботи редакцій шкільних ЗМІ, в якому взяли участь керівники 30-ти редакцій шкільних газет різних міст та районів Донецької області.  22 лютого пройшов загальноміський семінар керівників навчальних закладів. « Все у вас буде добре! Таких проектів немає. Це прорив серед мультимедійних засобів навчання… Все прийде з досвідом!!» (І.О. Суздалєв). Головний редактор газети « Нове покоління» Новоазовського НВК – ліцею « Успіх» В. Хіжняк відмітила : « Вся виховна робота основана навколо радіо. Справді тут медіа – не тільки засіб інформації, а реально діючий виховний інструмент, який уміло використовує творчий педагогічний колектив на чолі з директором 
 26. 26. в Главный редактор газеты «Новое поколение» Новоазовского УВК – лицея «Успех» Виктория Хижняк отметила проект, который реализуется в школе уникальным:   «Вся воспитательная работа основана вокруг радио. Поистине здесь медиа – не только средства информации, а реально действенный воспитательный инструмент, который умело использует творческий педагогический коллектив во главе с директором школы».
 27. 27.  Адміністрація школи приділяє достатньо уваги військово-патріотичному вихованню учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни, поваги до Конституції та інших законів України, формуванню почуття патріотизму та відповідальності. В річному плані роботи школи заплановані різні заходи для виконання цього завдання: уроки Мужності, лекції, екскурсії, зустрічі з ветеранами, пошукова робота, конкурси «Військової пісні та стройової підготовки», малюнків, фестивалів, військові збори учнівстаршокласників та гри «Зірниця», спортивні змагання, участь у концертах, демонстраціях, виховні години тощо.
 28. 28. Через проект « Герої нашої Батьківщини» звертаємося до сердець школярів
 29. 29. Виступ творчої групи вчителів та учнів школи на святі, присвяченому 68річниці визволення України від німецькофашистських загарбників. Музичнодраматична композиція «Ти вижив, солдат!».
 30. 30. День визволення України
 31. 31. День визволення Донбасу для школярів не просто свято, а захоплена мандрівка в історію, яка не дає забувати про військові подвиги наших дідів.
 32. 32. Конкурс військової пісні та стройової підготовки
 33. 33. За ініціативою творчої групи АСУМ, 22 січня проведено свято Дня соборності України в школі шляхом створення 700-метрового живого ланцюжка, яке стало символом єдності України від Сходу до Заходу. Це свято нікого не залишило байдужим. В ці хвилини кожний відчув себе однією дружною та щасливою сім'єю, де голосно лунало «Слава України!».
 34. 34. « Солодкий ярмарок»
 35. 35. « Аукціон творчих робіт»
 36. 36. Реалізуючи цей проект, ми прагнемо: - - Навчати учнів бути толерантними, чуйними та добрими; - - Виховувати у дітей повагу до шанування народних традицій, любов до рідного краю, його історії; - - Розвивати пошуков -краєзнавчі навички. Обраній меті сприяє також викладання у школі предметів морально – духовного циклу: « Християнська етика в українській культурі», « Біблійна історія та християнська етика», « 
 37. 37.   Протягом усього навчального року учні різних класів брали участь у календарнообрядових театралізованих виставах :« Стука в двері коляда», « Стрітення», « Пасха», « Масляна», « Різдво».
 38. 38.  Учні 5-х класів встановили фігурки символічного Різдвяного вертепу: під ялинкою два янголи, схилилися над маленькою лялькою, а діти перетворилися у казкових героїв, які зустрічали колядників з їх різдвяними піснями.
 39. 39. Свято «Козацькому роду нема переводу»
 40. 40. Під час проведення свята «Козацькому роду нема переводу» в 6-х кл (загони імені Петра Сагайдачного та Богдана Хмельницького), та «Козацьких розваг» в 10 кл, учні не тільки ознайомилися з історією козацтва, показали інсценізацію народних пісень, готували національні страви, а й самі на мить стали «вільними козаками», втіленням сили, мужності, витриманості, високого рівня фізичної підготовки, знавцями українських традицій.
 41. 41. Дякую за увагу!

×