O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

національно патріотичне виховання

204 visualizações

Publicada em

національно патріотичне виховання

Publicada em: Tecnologia
 • Login to see the comments

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

національно патріотичне виховання

 1. 1. Company LOGO Національно-патріотичне виховання учнів: чи потрібно осучаснювати вічні істини?
 2. 2. Патріотичне виховання – це не мода, це не робота одного дня чи навіть року. Це провідна складова всього навчально- виховного процесу.
 3. 3. 1. Головний урок – урок патріотизму. 2. Прийняти європейські цінності. 3. Патріотизм має бути діяльним. 4. Учитель – носій моральних цінностей. 5. Говоримо українською. 6. Захист Вітчизни.
 4. 4. Наповнення освіти українським змістом Соціалізація, становлення громадянина і патріота
 5. 5. «Стояти ногами й серцем в Україні - свої голови держати в Європі» Михайло Драгоманов
 6. 6. Вебінар для ознайомлення учнів з європейськими цінностями Проект для навчальних закладів «Культура добросусідства»
 7. 7. «Немає другого Дніпра і не буде іншої Батьківщини... То є Ваша Батьківщина. То є ваш дім, і він буде таким, яким ви його зробите. І Ви ту хату повинні наповнювати духовністю. Якщо ви перестанете це робити, то вона сама опуститься до плісняви, засидженої мухами» Євген Сверстюк
 8. 8. Чи завжди сьогодні вчитель на висоті? Чи відповідає він і його професійна діяльність вимогам часу? Мають досить серйозний сенс міркування Л.Гриневич про те, що сьогодні дітей ХХІ століття вчить учитель ХХ століття за методиками ХІХ століття.
 9. 9. З цією метою пропонуються такі навчальні модулі: •«Українознавство» •«Актуальні проблеми державотворення в Україні» •«Велика педагогічна спадщина України»
 10. 10. 1. Розробка і впровадження нового навчального модуля з національно- патріотичного виховання. 2. Розробка і поновлення скриньок методичних матеріалів з питань національно-патріотичного виховання. 3. Створення банку інформаційно-методичних матеріалів з національно- патріотичного виховання. 4. Номінація «Виховай патріота України» у конкурсі «Класний керівник року». 5. Впровадження проекту «Національно-патріотичне виховання засобами музейної педагогіки».
 11. 11.  Створення центру з військово-прикладної підготовки учнів  Створення ресурсного центру предмета “Захист Вітчизни”  Сайт “Військово-патріотичне виховання молоді”  Психологічна підготовка майбутніх захисників Вітчизни.
 12. 12. Мова – елемент генетичного коду нації
 13. 13. Пріоритетним напрямом діяльності педагогічних колективів вважати національно-патріотичне виховання

×