O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

Clicaffe - A fun way to start your morning!

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Próximos SlideShares
רשימת פיצ'רים
רשימת פיצ'רים
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 22 Anúncio
Anúncio

Clicaffe - A fun way to start your morning!

 1. 1. Clicaffe תוריש תכרעמ איה המבוססת סביב הכנת הקפה בבוקר. היא מיועדת להפוך את תהליך הכנת המשקאות ל"קופסא שחורה", בה הלקוח רק צריך להגדיר איזה סוג של קפה הוא רוצה ואת התזמון הנכון לקבלת המשקה. האינטראקציה עם המוצר נעשית דרך הסמארטפון, תוך ניצול היתרונות שיש למובייל.
 2. 2. המשתמשים העיקריים שלנו הם בעלי סדר יום עמוס. הם רובם לא טיפוסים של בוקר, ומאגר האנרגיות שלהם בשעות האלה הוא מועט. הם באים ממעמד סוציואקונומי בינוני-גבוה, או שהם טיפוסים שאוהבים יחס אישי ופינוק. המערכת צריכה לפתח איתם דיאלוג ולתת מענה מדויק לטעם האישי שלהם, בהתאם לסיטואציות שמתפתחות, לפעמים עוד במהלך אותו בוקר.
 3. 3. במטבח תהיה מכונת משקאות ללא כפתורים. היא מחוברת לאינטרנט דרך ה Wi-Fi . הלקוח יוכל להזמין משקה חם לזמן שיגדיר דרך האפליקציה. לפני ביצוע סופי האפליקציה שולחת בקשה לאישור על"מ לוודא שאין שינוי בתוכניות הבוקר. אפשרות לייצר "תור" למשקאות עבור כל המשפחה. ממשק WYSIWYG . האפליקציה תתממשק גם למכונת טוסטים. הלקוח יוכל להקפיץ טוסטים מוכנים יחד עם הקפה )דוגמה להשראה(.
 4. 4. “ אם רק היה לי זמן לזה שמרית "האמא העסוקה" 39 , מנהלת שיווק בחברת תרופות סיפור אישי שמרית חיה את הסיפור הקלאסי של מעמד הביניים העובד. כל בוקר היא קמה ומורידה את הכלבה לטיול. מתעסקת בהתארגנוייות ובפיזור הילדים למסגרות. חולמת שיהיה לה קצת זמן איכות עם בעלה.
 5. 5. מיטל "עקרת הבית הנואשת" 40 , עקרת בית אוף, מה בא לי? “ סיפור אישי מיטל חיה טוב. היא מחפשת להעסיק את עצמה בכל מיני דרכים חדשות. אוהבת להשוויץ בסגנון החיים המפואר שלה ולהראות את זה לחברות. אם יש מכונה שתעשה לה קפה ותפנק אותה היא תשקיע בזה כמה שצריך.
 6. 6. “ הכל זה מלמעלה! דביר "המלך" 31 , זמר סיפור אישי חיית לילה. בן אדם של עקרונות. אוהב לצטט פסוקים מהתנ"ך או דברי הלכה. ההופעות והמועדונים מסחררים אותו, גם המעריצות. את הבוקר שלו הוא מתחיל בדרך כלל ב- 12:00 , אבל מי אנחנו שנגיד לו מזה בוקר?
 7. 7. “ בועז "הבורגני" 24 , קצין בקריה סיפור אישי חי בכיף הלב הבועה התל אביבית. יודע איפה כל מסעדה שווה בעיר. שונא להתגלח בבוקר. פעם ביומיים יוצא לריצת בוקר )אם אין גשם(. צריך משהו שיעזור לו עם כל ההתארגנוייות של הבוקר. הרביולי שלהם מומלץ
 8. 8. אוכלת משהו נסיעה לעבודה נסיעה לגן ולביה"ס מארגנת את הילדים ואת עצמה הכנת שתייה חמה לכל המשפחה בזמן הפקק היא מתכננת את היום. אולי היא תעשה הזמנות ב clicaffe כבר להמשך השבוע? אוכלת את הטוסט תוך כדי קריאת עיתון. תוך כדי ההסעה למסגרות היא מקבלת התראה שהטוסט בהכנה. מגיעה למסקנה שהיא תספיק לאכול בבית ולוחצת "אישור". מתחילה לחשוב אם היא רוצה לאכול בבוקר לפני העבודה. מכניסה הזמנות לשתייה עבור כל המשפחה.
 9. 9. סיבוב בקניון עם חברות מאמן כושר ארוחת בוקר הפעלת הטלויזיה יקיצה טבעית מראה לחברות את האפליקציה. מדגימה להם תהליך הזמנה של תה ו"טוסט בריאות". לאחר אימון מפרך עם קלאודיו, המדריך האישי, היא נכנסת לאפליקציה ומגלה שאפשר להזמין תה טיבטי עם נוגדני חמצון. היא ניגשת לטוסטר ונעמדת לידו. קופצות לה שתי יחידות טוסט "בוקר פינוקים", שהיא הזמינה באפליקציה אתמול. תוך כדי בהיה בתוכנית בוקר היא משחקת עם האפליקציה ומזמינה לעצמה קפה לאטה חלש, מבטלת, ואז עוד פעם מזמינה את אותו דבר. עומדת מול המראה ובודקת את עצמה.
 10. 10. טלפונים סידורים קפה וסיגריה הולך למקלחת קשה לו להתעורר סיבוב בעיר. תוך כדי שהוא מחכה בתור בבנק, הוא מתעסק עם האפליקציה ומזמין קפה להיום ומחר. מסתכל על המכתב מהבנק. טלפון לחברה. טלפון למאהבת. טלפון לאמרגן. כשהוא כבר מקולח ומאורגן, הוא לוקח את הקפה מהמכונה ויושב במרפסת. משחק עם האפליקציה ומסביר לה מה לא היה בסדר עם הקפה. שר בכיף באמבטיה. מסיים להתקלח והולך להתגלח. האפליקציה שואלת אותו אם להרתיח מים לקפה. לוחץ על נמנום בשעון. האפליקציה מעדכנת את הטיימר לקפה לפי פרק הזמן של הנמנום.
 11. 11. יוצא לעבודה מתקלח אוכל ושותה קם יוצא לרוץ נוסע על האופניים עם משקפי שמש מגניבות. מתקלח, מתלבש, ומתארגן. אוכל ושותה מול ynet . יוצא לרוץ במרץ. תוך כדי ריצה הוא מתכנן את מהלך היום. לקראת סוף הריצה הוא מקבל התראה שהטוסט בהכנה, והמערכת מבקשת אישור לתזמון של הקפה. שוטף פנים. מצחצח שיניים. בודק כל מיני הודעות שונות בסמארטפון.

×