O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

абетка здоров'я

1.981 visualizações

Publicada em

літературна гра за книгою тетяни бойченко "Абетка здоров'я"

Publicada em: Educação
 • Login to see the comments

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

абетка здоров'я

 1. 1. Підготувала бібліотекар Токмацької ЗОШ № 5 Симоненко Галина Вікторівна
 2. 2. Бойченко, Т. Абетка здоров’я / Тетяна Бойченко ; художник Владислав Ширяєв. – К. : Освіта, 1997. – 72 с.: іл.
 3. 3. Діти, сподіваюсь, що ви знаєте абетку. Згадайте, які ви знаєте фрукти та овочі. Давайте разом складемо абетку вітамінів.
 4. 4. Діти, чи загартовуєте ви себе? Як ви це робите? Хто допомагає вам? Розкажіть.
 5. 5. Щоб допомагати матусі, бабусі чи сестричці, треба мати сильні руки. Що ви робите для цього?
 6. 6. Для чого, на вашу думку, єнот споліскує рот? А ви це робите? Коли?
 7. 7. Українці говорять: багаті вродили жита — багатим буде й життя. З давніх-давен в Україні з жита пекли хліб. Житній хліб — це життя і здоров’я. Намалюйте високе жито і жайворонка в небі над ним. В небі жайворон співа: “Вже жнива, жнива, жнива…” Колоситься щедре жито – Значить, буде добре жити.
 8. 8. Зілля різне, страви, води — Все вживаєш, як хворієш. Бігаєш, шукаєш ліки, На них гроші не жалієш. Та не купиш і за гроші Ти здоров’я, мій хороший! Поміркуйте і спробуйте сказати, що таке «здоров’я». Зберегти здоров’я не просто. Що треба для цього робити?
 9. 9. Івась — молодець Бо він, як і тато, Працює і в школі, І вдома багато. А що ви вмієте робити? Яку домашню роботу ви виконуєте?
 10. 10. Їжачок полюбляє яблука, гриби, різні ягоди. Як ви думаєте, чому така їжа додає здоров’я?
 11. 11. Як ви зміцнюєте здоров’я? Яким видом спорту займаєтесь?
 12. 12. Які цілющі рослини ви знаєте? Де ростуть рослини, які допомагають зберегти здоров’я?
 13. 13. Є ласощі, які здоров’я зміцнюють. А є такі, що здоров’ю шкодять. Напишіть кольоровими олівцями назви тих ласощів, які зміцнюють здоров’я, а чорним олівцем — ті, що здоров’ю шкодять.
 14. 14. Ранок розпочинає день. Дитинство розпочинає життя людини. Чи все ви зробили вранці, щоб день був гарний? А що ви робите для того, аби прожити довге й хороше життя? Рано-рано-раненько Вмиюсь росою біленько, Витрусь рушником гарненько. Тим, що ненька вишивала, Щастя й радості бажала.
 15. 15. Пам’ятайте: сонце ваш друг і цілитель! Які пісні, вірші, казки ви знаєте про сонечко? Розкажіть, заспівайте, намалюйте.
 16. 16. Поміркуйте і скажіть, а потім намалюйте, що, на ваш розсуд, було в тій торбинці. Тарас, Тетянка й такса Тіт Збирають речі в турпохід. Тетянці торбинку тітка дає. Все для здоров’я в торбинці тій є.
 17. 17. У фруктах є багато поживних і цілющих речовин. Чи миєте ви фрукти перед тим, як поласувати ними? Які ви знаєте і любите фрукти? Намалюйте, виліпіть їх із пластиліну. Фрукти – вітамінові продукти.
 18. 18. Як ви вважаєте, які види спорту виховують хоробрість та мужність? Хокей – справа мужніх
 19. 19. Чиста спинка, чисті вушка, Чистотою сяє хрюшка! Чисті зубки, чистий хвостик, Така чиста – можна в гості! Чи тільки в гості треба ходити чистими? Як ви думаєте?
 20. 20. Колисоньку гойдаючи, Дитиноньці співаючи, Ненька тихенько Просить, благає — Будь здорова, як вода, А багата, як земля! Мамині руки роблять різну нелегку роботу, але для дитини залишаються ніжними назавжди. Що роблять руки ваших мам? Перерахуйте, намалюйте. Поцілуйте свою маму й подякуйте Богу за те, що вона у вас є.
 21. 21. А де кожного з вас корінь на українській землі? Хто був ваш прадідусь? А прабабуся? Де живуть ваші дідусі й бабусі? Де живе ваша родина? Намалюйте разом з батьками своє родинне дерево. Велике й гіллясте воно. Пам’ятайте, що зараз кожен з вас — маленький листочок цього дерева, але ви маєте робити все, на що спроможні, аби ви самі і вся ваша родина були щасливі і здорові в нашій славній Україні. Дерево роду

×