O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Tinder
_Speed dating online
powered by
Tinder w pigułce
3
Tinder w pigułce
Mamy fast life, fast food i fast date.
Wszystkie dziedziny naszego życia ciągle przyspieszają.
Tak dzie...
4
Tinder w pigułce
Zarówno logo, jak i nazwa („tinder” to po angielsku „podpałka”) wskazują,
na główny cel aplikacji: wysz...
5
Skrócona instrukcja obsługi
¹	 Zakładasz konto i łączysz się poprzez swój profil na Facebooku
¹	 Ustawiasz preferencje w...
6
Interfejs
Podoba mi się
Nie podoba mi się
Cofnij wybór (funkcja premium)
Super Like!
7
Interfejs
MATCH!
Gdy polubiona osoba
odwzajemni nasz wybór,
możemy do niej napisać ∞
lub przeglądać dalej.
8
Powody popularności
¹	 Prosto, szybko i na temat! Założenie Tindera zajmuje kilkanaście sekund,
	 a znalezienie interesu...
9
Tinder w liczbach
196
KRAJE
W KTÓRYCH
JEST DOSTĘPNY
24
DOSTĘPNE
WERSJE
JĘZYKOWE
50 000 000
LICZBA
ZAREJESTROWANYCH
UŻYTK...
Użytkownicy
11
Przedział wiekowy
W tym:
25-34
45%
WIEK:
w związku
małżeńskim
30%
w związku
12%
16-24
38%
WIEK:
12
Tinderowe insighty
Kasia, 25 lat
„Z Tindera zaczęłam korzystać z ciekawości.
Włączam go mniej więcej raz na dwa tygodni...
13
Tinderowe insighty
Tomek, 21 lat
„Tindera poznałem na imprezie,
kiedy znajomi o tym mówili.
Zainteresowałem się i korzy...
14
Tinderowe insighty
Monika, 30 lat
„Nie pamiętam skąd dowiedziałam się
o Tinderze, ale korzystać zaczęłam
na wakacjach z...
Marketingowe case studies
16
Zalety dla reklamodawców
¹	 Bezpośredni kontakt z odbiorcą
¹	 100% uwagi poświęcone na przesłany komunikat
¹	 Możliwość...
17
Domino’s Pizza
	 Domino’s Pizza ratuje głodnych w walentynki:
¹	 Matchując się z walentynkowym profilem Domino’s
	 dost...
18
The Walking Dead
	 Tak promowano w Stanach nowy sezon serialu:
¹	 Utworzono kilka profili atrakcyjnych dziewczyn,
	 któ...
19
Amnesty International
	 Wspólna akcja przeprowadzona w Międzynarodowy Dzień Kobiet:
¹	 Australijska filia przygotowała ...
20
TBWArszawa
	 Poszukiwania perfekcyjnie dopasowanego teamu kreatywnego:
¹	 Agencja założyła dwa profile idealnych kreaty...
Zapraszamy do kontaktu
i na naszą stronę
Chętnie opowiemy Wam więcej!
www.fenomem.pl
DANIEL BIEGAJ
BUSINESS DEVELOPMENT DI...
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Tinder – miłość online (FENOMEM)

4.496 visualizações

Publicada em

Tinder jest pierwszą aplikacją randkową o globalnym zasięgu. Przebojem wdarł się do smartfonów tysięcy użytkowników, również w Polsce!

Jak odpowiednio wykorzystać jego potencjał marketingowy? Przygotowaliśmy przewodnik po Tinderze, opowiedzieliśmy o jego użytkownikach, o tym dlaczego korzystają z aplikacji oraz pokazaliśmy najciekawsze marketingowe case study z całego świata!

Przeczytaj, dziel się z innymi, nie bój się zadawać nam pytania! :)

Publicada em: Tecnologia
 • You might get some help from ⇒ www.WritePaper.info ⇐ Success and best regards!
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui
 • Follow the link, new dating source: ❤❤❤ http://bit.ly/2F7hN3u ❤❤❤
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui
 • Sex in your area is here: ❶❶❶ http://bit.ly/2F7hN3u ❶❶❶
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui

Tinder – miłość online (FENOMEM)

 1. 1. Tinder _Speed dating online powered by
 2. 2. Tinder w pigułce
 3. 3. 3 Tinder w pigułce Mamy fast life, fast food i fast date. Wszystkie dziedziny naszego życia ciągle przyspieszają. Tak dzieje się też z nawiązywaniem relacji międzyludzkich. Dzięki aplikacji możemy poznać nowych ludzi w kilka chwil i kilka kliknięć. Wprowadzony w 2012 roku Tinder idealnie wpasowuje się w te trendy!
 4. 4. 4 Tinder w pigułce Zarówno logo, jak i nazwa („tinder” to po angielsku „podpałka”) wskazują, na główny cel aplikacji: wyszukiwanie i łączenie ludzi, między którymi zaiskrzy!
 5. 5. 5 Skrócona instrukcja obsługi ¹ Zakładasz konto i łączysz się poprzez swój profil na Facebooku ¹ Ustawiasz preferencje wyszukiwania: płeć, wiek, odległość od Ciebie ¹ Przeglądasz po kolei zdjęcia osób spełniających Twoje kryteria ¹ Ludzi, którzy Ci się podobają wybierasz przesuwając palcem w prawo ¹ Jeśli osoba, która Ci się podoba, odwzajemni Twój wybór (MATCH!) możecie rozpocząć konwersację ¹ Raz dziennie można przyznać Super Like, o którym wybrana osoba zostanie powiadomiona, zanim dokona wyboru
 6. 6. 6 Interfejs Podoba mi się Nie podoba mi się Cofnij wybór (funkcja premium) Super Like!
 7. 7. 7 Interfejs MATCH! Gdy polubiona osoba odwzajemni nasz wybór, możemy do niej napisać ∞ lub przeglądać dalej.
 8. 8. 8 Powody popularności ¹ Prosto, szybko i na temat! Założenie Tindera zajmuje kilkanaście sekund, a znalezienie interesującej osoby wymaga dosłownie kiwnięcia palcem! ¹ Nie musisz obawiać się, że Twoja randka będzie porażką. Dzięki aplikacji możesz poznać wybrankę/wybranka jeszcze przed spotkaniem.
 9. 9. 9 Tinder w liczbach 196 KRAJE W KTÓRYCH JEST DOSTĘPNY 24 DOSTĘPNE WERSJE JĘZYKOWE 50 000 000 LICZBA ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW 26 000 000 LICZBA DZIENNYCH DOPASOWAŃ 9 000 000 000 LICZBA DOTYCHCZASOWYCH DOPASOWAŃ
 10. 10. Użytkownicy
 11. 11. 11 Przedział wiekowy W tym: 25-34 45% WIEK: w związku małżeńskim 30% w związku 12% 16-24 38% WIEK:
 12. 12. 12 Tinderowe insighty Kasia, 25 lat „Z Tindera zaczęłam korzystać z ciekawości. Włączam go mniej więcej raz na dwa tygodnie aby poprzeglądać profile. Nie zdarzyło mi się spo- kać z nikim, z reguły rozmowa kończy się po kilku słowach. Nie zależy mi na poznawaniu nikogo, Tinder to dla mnie bardziej sposób na zabicie czasu gdy się nudzę, co nie zmienia faktu, że na pewno ma potencjał”.
 13. 13. 13 Tinderowe insighty Tomek, 21 lat „Tindera poznałem na imprezie, kiedy znajomi o tym mówili. Zainteresowałem się i korzyst​ałem z niego przez kilka miesięcy. Naprawdę ciekawa aplikacja, spotkałem się z kilkoma osobami, o dziwo nie skończyło się tylko na pierwszej randce. Nie szukam tam partnera, raczej wrażeń i nowych osób, sprawdza się doskonale. Szybko, łatwo i przyjemnie”.
 14. 14. 14 Tinderowe insighty Monika, 30 lat „Nie pamiętam skąd dowiedziałam się o Tinderze, ale korzystać zaczęłam na wakacjach za granicą. Świetny sposób na poznanie ciekawych osób w okolicy. Używałam trady- cyjnych portali randkowych, ale ten przykuł moją uwagę. Nie szukam tam przygód, raczej potencjalnego partnera”.
 15. 15. Marketingowe case studies
 16. 16. 16 Zalety dla reklamodawców ¹ Bezpośredni kontakt z odbiorcą ¹ 100% uwagi poświęcone na przesłany komunikat ¹ Możliwość precyzyjnego targetowania według lokalizacji, wieku czy też zainteresowaniach pobieranych z Facebooka ¹ Użytkownicy to głównie młodzi ludzie (16-34) z dużych miast, ciekawi świata i wszelkiego rodzaju nowości
 17. 17. 17 Domino’s Pizza Domino’s Pizza ratuje głodnych w walentynki: ¹ Matchując się z walentynkowym profilem Domino’s dostawałeś szanse na darmową pizzę bądź atrakcyjne zniżki ◊ ¹ Wygrywałeś flirtując J ¹ 234 350 użytkowników wzięło udział w akcji ¹ Zasięg PR-owy to ponad 2 261 558 osób ¹ Ludzie pokochali ten pomysł!
 18. 18. 18 The Walking Dead Tak promowano w Stanach nowy sezon serialu: ¹ Utworzono kilka profili atrakcyjnych dziewczyn, które nawiązały kontakt z ponad 500 mężczyznami ¹ Podczas rozmowy dziewczyny zaczynały nagle pisać w niezrozumiały dla odbiorcy sposób, a ich dotychczasowe zdjęcia zastępowano ich charakteryzacjami w stylu zombie ∞ ¹ Rozmowa kończyła się zaproszeniem do obejrzenia nowego odcinka serialu ¹ Akcja wywołała zamieszanie i odniosła sukces!
 19. 19. 19 Amnesty International Wspólna akcja przeprowadzona w Międzynarodowy Dzień Kobiet: ¹ Australijska filia przygotowała profil, gdzie w miejscu zdjęcia widniał napis: „Nie wszystkie kobiety mają taki wybór jak Ty” ◊ ¹ Użytkownicy Tindera byli zachęcani do zmiany zdjęcia profilowego na logo Amnesty International ¹ Z poziomu profilu użytkownik był bezpośrednio przekierowany na responsywną stronę organizacji ¹ Tinder został przejęty!
 20. 20. 20 TBWArszawa Poszukiwania perfekcyjnie dopasowanego teamu kreatywnego: ¹ Agencja założyła dwa profile idealnych kreatywnych ◊ Toli Boskiej oraz Witka Ambarasa ¹ Po polubieniu na Facebooku setek branżowych stron, poszukiwała właściwych ludzi na podstawie ich wspólnych zainteresowań ¹ Nieświadomi całej akcji wybrańcy otrzymywali zaproszenie na rozmowe rekrutacyjną ¹ Rezultat: 93 zaskoczonych rozmówców, 50 otrzymanych portfolio i jeden idealnie dopasowany zespół!
 21. 21. Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę Chętnie opowiemy Wam więcej! www.fenomem.pl DANIEL BIEGAJ BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR DANIEL@FENOMEM.PL 48 602 129 230

×