Anúncio
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Destaque(20)

Anúncio

Kyani Sertifikaları Ve Bakanlık Onayları

 1. GMP / İyi Üretim Uygulamaları NSF / Ulusal Sağlık Merkezi NPA / Doğal Ürünler Birliği SQF / Güvenilir Kaliteli Gıda Monde Selection Grand Gold Kalite Ödülü IFOS / Uluslararası Balık Yağı Standartları CfPDR / Doping Önleme Araştırmaları Merkezi Gluten Free / Glutensiz Ürün HACCP & HARPC / Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları RSPO / Sürdürülebilir Palm Yağı Yuvarlak Masası UL (Underwriters Laboratories) / UL Güvenlik Sertifikası KYÄNI ÜRÜNLERİNİN ve TEDARİKÇİLERİNİN SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR KYÄNI ürünleri ve/veya tedarikçileri dünyada 60’dan fazla ülkede ilgili bakanlıklar tarafından onaylı ve helal sertifikası olan bir portföydür.
 2. C E R T I F I E D Safe Quality Food Pharmaceutical Approved Facility GF Gluten Free ISO 13485 Center for Preventive Doping Research
 3. Kyäni ile ürünlerimizi ambalajlayan şirketler arasında imzalanan gizlilik anlaşması sebebiyle, söz konusu ambalajlama şirketlerinin isimleri gizlenmiştir. CERTIFIED
 4. Tarım ve Orman Bakanlığı, Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi’nde Şirketimizin Kayıt Bilgileri
 5. Tarım ve Orman Bakanlığı, Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi’nde Ürünlerimizin Kayıt Bilgileri
 6. Sunrise, Sunset, Nitro, Fit20 ve HL5 ürünlerinin ambalajlamasını yapan şirketlerin tesislerine ait GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikaları aşağıdaki gibidir: Sunrise ve Nitro
 7. Sunset
 8. HL5 ve Fit20
 9. Safe Quality Food Sunrise ve Nitro ürünlerinin ambalajlamasını yapan şirketin SQF (Güvenilir Kalitede Gıda) sertifikası aşağıdaki gibidir:
 10. Sunrise, Nitro, Fit20 ve HL5 ürünlerinin ambalajlamasını yapan şirketlerin NSF (Ulusal Hıfzıssıhha Vakfı) sertifikaları aşağıdaki gibidir:
 11. Fit20 ve HL5 ürünlerinin ambalajlamasını yapan şirketin BRCGS (İngiltere Perakende Ürünleri Birliği Global Standartları) sertifikaları aşağıdaki gibidir:
 12. ISO 13485 Fit20 ve HL5 ürünlerinin ambalajlamasını yapan şirketin ISO 13485 sertifikası yandaki gibidir. Söz konusu sertifika; takviye edici gıda hizmetleri ile bitkisel, nutrasötik ve farmasötik endüstriler de dahil olmak üzere, şirketlerin çevresel yönetim sistemlerinin kalite standartlarını onaylamaktadır.
 13. Center for Preventive Doping Research Kyäni ürünlerinin içeriğinde, doping maddesi olarak sınıflandırılan herhangi bir bileşen bulunmamaktadır. Ürünlerimizin anti-doping içeriği University of Cologne tarafından onaylanarak, kuruma ait web sayfasında da yayınlamıştır. https://www.koelnerliste.com/en/product-database?suche=Ky%C3%A4ni
 14. Sunset ürününün IFOS sertifikası aşağıdaki gibidir:
 15. Monde Selection, gıda ürünlerinin kalite değerlendirmelerini yapan dünya çapında tanınmış bir kurumdur. Kyäni Sunset ürünü Japonya formülünün aldığı Grand Gold Quality Ödülü, kurumun web sayfasında aşağıdaki gibi yayınlanmıştır:
 16. GF Gluten Free Sunrise ve Nitro ürünlerimizin içeriğinde glüten bulunmamaktadır. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca yürütülen muayene ve analizlere ilişkin raporlar ektedir:
 17. Pharmaceutical Approved Facility Sunrise ve Nitro ürünlerimizin ambalajlamasını yapan şirkete ait tesisler FDA onaylı ve sertifikalıdır. Bu şirketin isminin de yer aldığı FDA onaylı tesisler listesi aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir. Bahse konu şirketle Kyäni arasında imzalanan gizlilik anlaşması sebebiyle şirketin ismi açıklanamamaktadır. https://www.fda.gov/media/119312/download
 18. Informed Choice (Bilinçli Seçim), sporcu gıdaları, spor gıdaları endüstrisi ve takviye edici gıda üretim tesisleri için bir kalite güvence programıdır. “Informed Choice” logosuna sahip takviye edici gıda ürünleri veya hammaddeleri, LGC kuruluşunun spor dünyası için kurulmuş birinci sınıf anti-doping testi laboratuvarlarında test edilir. Ürünlerin yasaklanan maddeler içerip içermediğinin belirlenebilmesi için atlamalı bir şekilde numune alma sistemi kullanılır. Bu şekilde söz konusu ürünler bir çeşit takip programıyla denetlenerek onaylanır. Kyäni ürünlerinin herhangi bir doping maddesi içermediği bu kuruluş tarafından analiz edilerek onaylanmaktadır.
 19. UL, ABD Federal İş Güvenliği ve Sağlığı İdaresi’nin (OSHA), güvenlik testleri yürütmek konusunda onay ve yetki verdiği birkaç kuruluştan birisidir. Amerika’da üretilen ürünlerimizin ambalajlamasını yapan şirketlere ait tesisler, bu kuruluş tarafından güvenlik testlerine tabi tutularak güvenlik sertifikası almıştır.
 20. Sürdürebilir Palm Yağı Birliği (RSPO), 2004 yılında, çok paydaşlı bir yönetim yapısına sahiptir. Kuruluş, sürdürülebilir palm yağı kullanımındaki artışı güvenilir global standartlara oturtmak için 2004 yılında kurulmuştur. Ürünlerimizin içeriği, söz konusu programın sertifikasyon standartlarına uygun bir şekilde geliştirilmiştir.
 21. Daha önce NNFA olarak da bilinen NPA (Doğal Ürünler Birliği); organik ürünler, sağlık ürünleri, takviye edici gıda ürünleri ve doğal içerikli kozmetik ürünlerinin dahil olduğu doğal ürün endüstrisinde yer alan ve kâr amacı gütmeyen en eski ve geniş çaplı kuruluştur. Ürünlerimizin içeriği bu kuruluşun sertifikasyon programına uygundur.
Anúncio