O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Формати файлів шрифтів
Шрифти або шрифти є файли, які містять набір символів (букв). Ці файли можуть бути
знайдені в Інтер...
PostScript (Type 1)
PostScript є першим формат файлів для шрифтів. Створено Adobe в
першу чергу для принтерів. Це « мову с...
OpenType (OTF)
OpenType був створений Microsoft і Adobe, щоб стати наступним
кроком у Apple, TrueType і PostScript форматі...
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Формати файлів шрифтів: TrueType (TTF), PostScript і OpenType (OTF)

1.344 visualizações

Publicada em

Характеристики, історія та визначення різних форматах різних типів шрифтів файли для операційних систем, як Windows, Mac OS і Linux. TrueType шрифти (TTF) і OpenType PostScript (УПН), які можна знайти на веб-сайтах безкоштовних шрифтів для завантаження як http://shryfty.gifmania.com.ua/ і вони мають особливі характеристики та особливості, щоб знати, що формат файлу використовується для кожної речі ми можемо служити.

Publicada em: Software
  • Seja o primeiro a comentar

Формати файлів шрифтів: TrueType (TTF), PostScript і OpenType (OTF)

  1. 1. Формати файлів шрифтів Шрифти або шрифти є файли, які містять набір символів (букв). Ці файли можуть бути знайдені в Інтернеті і легко встановлюється у всіх операційних системах. Джерела дозволяють програми, що використовують якийсь текстовий редактор може мати різні способи, щоб написати текст листа. Видавці, як Microsft Word, Notepad.cc, Writebox, письменник, SimpleNote, Google Docs, Evernote Web, LyX, або Calligra Office. Інші програми, які повинні працювати з текстами і використовувати шрифти, які завантажуються в операційну систему. Power Point, Outlook, Photoshop та інших редакторів також необхідно файли шрифтів. Всякий раз, коли ви працюєте з якоюсь форматований текст, використовуються шрифти. Plaintext програми, як Windows Notepad не використовує ці формати, але сама основна форма букв. Існують різні типи файлів, які можна знайти в мережі для завантаження і установки, ви можете завантажити різні формати, які мають схоже зміст, ми пояснимо: TrueType (TTF) TrueType є найбільш поширеним форматом і стандартний шрифт, розроблений Apple Computer у вісімдесятих, дотримуючись ідеї про формат файлу ”Тип 1” від Adobe. Оригінальний формат був заснований на мові, відомому як PostScript. Одним з великих переваг TrueType в Type 1 пропонує, щоб ісходников більшого контролю над екрані дисплея або принтера до менших розмірів, букви, які читаються набагато краще. Вони можуть бути використані на будь-якому принтері або інший пристрій виводу, сумісний з Windows. Це стандартний формат в скачати веб-шрифтів, як http://shryfty.gifmania.com.ua/. Це стандарт для використання на комп'ютерах з операційними системами Windows. Дуже часто його використання в житлових і офісних середовищ, які вимагають виняткову якість друку. Формат файлу має розширення .ttf
  2. 2. PostScript (Type 1) PostScript є першим формат файлів для шрифтів. Створено Adobe в першу чергу для принтерів. Це « мову сторінки Опис” (PDL мова опису сторінок), використовуються в багатьох старих принтерах. Він почав розвиватися в 1976 році і потім переїхав до Xerox PARC с. Його розробник Джон Уорнок, який використовується, що розвиток заснувати Adobe в 1982 році. Це оригінальний формат цих файлів, і сьогодні все ще використовується. PostScript відрізнявся від інших основних форматів принтерів, використовуваних повний мова програмування для опису друку зображення. Файл може бути відправлений у лазерному принтері або інший пристрій виводу високоякісного. Для файлів шрифтів має 300 точок на дюйм, точок на дюйм. Цей формат зазвичай не знайти на сайтах скачати, це більш професійний формат, але до цих пір використовується. PostScript шрифти гладкі, докладні, високоякісні букви, але більш важкі файли. Це використання є більш обмеженим у формати для друку, особливо для професійної якості друку книг, плакатів і журналів. Операційні системи підтримують цей формат без проблем, але їх вага робить їх недоцільно використовувати. Формат файлу має розширення .ps Цей приклад взятий з Вікіпедії, як код представлений на цій мові. http://uk.wikipedia.org/wiki/PostScript
  3. 3. OpenType (OTF) OpenType був створений Microsoft і Adobe, щоб стати наступним кроком у Apple, TrueType і PostScript форматі Adobe. Microsoft хотіла мати свій власний формат і спробував с для гарнітур передові технології, ”GX Друкарня”, але це не працювало, і розроблені TrueType Open в 1994 році. Зареєстровано технології Adobe внесок у розвиток формату типу 1. Зв'язування і призвело до OpenType. Adobe і Microsoft продовжувала розробку і підтримку формату OpenType стати універсальний формат відкритого стандарту для всіх комп'ютерів. Управління з міжнародної регламентації (Міжнародна організація по стандартизації, ISO) прийняла його в якості стандартного формату, але не закінчив універсалізації, це другий формат найбільш часто використовуваних поточними операційними системами. Формат файлу має розширення .otf Формати шрифтів для операційних систем Всі формати, сумісні, поточні програми та операційні системи Microsoft Windows підтримує всі три формату. Комп'ютери з операційними системами Mac, таких як Mac OS X також підтримує три формати. Ця операційна система встановлюється за умовчанням програми Font Book управляти цими файлами. Операційні системи Linux на основі також підтримують формати шрифтів, хоча система управління файлами відрізняється.

×