O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
01
Data and
Distance
Data
Preparation
Required R
Packages
Distance
Measures
02
Basic
Clustering
Partitioning
Methods
Hiere...
Terminou este documento.
Transfira e leia offline.
Próximos SlideShares
Machine Learning Basics
Avançar
Próximos SlideShares
Machine Learning Basics
Avançar
Transfira para ler offline e ver em ecrã inteiro.

Compartilhar

Unsupervised Machine Learning by Examples Clustering, Dimension Reduction, Elegant Visualization

Baixar para ler offline

Değişen konjonktürde artan ve çeşitlenen riskler yeni Risk Yönetimi ve tespit araçlarını zorluyor. Özellikle Bankacılık sektöründe riskin erken teşhisinde #R Software ve güçlü analitik paketleri ile yapılan analizler artık en çok tercih edilenler arasında.

Karar destek sistemlerinizde R ile çok boyutlu Risk profili analizi yapmak için;

Bankacılık dünyasına özel; R Yazılımı ile yeni Risk Analizi Eğitim Modülü Principal Componenet Analysis (PCA) Eğitim Modülü Eylülde ajandanıza kaydedin.
Derslerin Adları ve İçerikleri;

R ve Paketleri
R ile Data Okuma ve Kaydetme
İstatistik Data Modelleme
Linear-NonLinear Regresyon ve Anova
Genel Linear Modeller (GLM)
Lojistik Regresyon
Multivariate Analysis
Principal Component Analysis (PCA)
Factor Analysis (FA)
Correspondence Analysis (CA)
Kümeleme (Cluster) Analizi (k-means)
Bütün bu konular R RcmdrGui ve FactoMineR FactorExtra Paketleri ile işlenecek ve R Grafik Paketleri ile de desteklenecektir.
Genel Değerlendirme ve Kapanış

Livros relacionados

Gratuito durante 30 dias do Scribd

Ver tudo

Unsupervised Machine Learning by Examples Clustering, Dimension Reduction, Elegant Visualization

  1. 1. 01 Data and Distance Data Preparation Required R Packages Distance Measures 02 Basic Clustering Partitioning Methods Hiererchical Clustering 03 Clustering Validation Clustering Tendency Opmimal Number of Cluster Validation Statistics P- Vaule for Hiererchical Clustering 04 05Clustering Visualizatio n Visual Enhanceme nt of Clustering Beatiful Dendrogram s Static and Interactive Heatmap Advanced Clustering Fuzy Clustering Model- Based Clustering Density- Based Clustering Hybrid Clustering Methods UNSUPERVISED MACHINE LEARNING BY EXAMPLES Clustering, Dimension Reduction, Elegant Visualization
  • DataLabTR

    Jun. 27, 2016

Değişen konjonktürde artan ve çeşitlenen riskler yeni Risk Yönetimi ve tespit araçlarını zorluyor. Özellikle Bankacılık sektöründe riskin erken teşhisinde #R Software ve güçlü analitik paketleri ile yapılan analizler artık en çok tercih edilenler arasında. Karar destek sistemlerinizde R ile çok boyutlu Risk profili analizi yapmak için; Bankacılık dünyasına özel; R Yazılımı ile yeni Risk Analizi Eğitim Modülü Principal Componenet Analysis (PCA) Eğitim Modülü Eylülde ajandanıza kaydedin. Derslerin Adları ve İçerikleri; R ve Paketleri R ile Data Okuma ve Kaydetme İstatistik Data Modelleme Linear-NonLinear Regresyon ve Anova Genel Linear Modeller (GLM) Lojistik Regresyon Multivariate Analysis Principal Component Analysis (PCA) Factor Analysis (FA) Correspondence Analysis (CA) Kümeleme (Cluster) Analizi (k-means) Bütün bu konular R RcmdrGui ve FactoMineR FactorExtra Paketleri ile işlenecek ve R Grafik Paketleri ile de desteklenecektir. Genel Değerlendirme ve Kapanış

Vistos

Vistos totais

259

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

3

Ações

Baixados

3

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

1

×