O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Nasza oferta
Zakres kompetencji
MULTI-SCREEN
marketing technology
Pomagamy markom komunikować się w cyfrowej
rzeczywistości, kreatywnie wykorzystując
najn...
NASZA OFERTA
ZAKRES KOMPETENCJI
Serwisy www
Kluczem do sukcesu w internecie jest zapewnienie
użytkownikowi pozytywnych wrażeń w interakcji ze stroną
inter...
E-commerce
Uważamy, że kupowanie przez internet jest bardzo
efektywne i może być przyjemne. Tworząc e-commerce
dla marek i...
Online marketing
Przyciągamy potencjalnych klientów na stronę
internetową docierając do precyzyjnie określonej grupy
docel...
Personalizowane video
i personalizowane
strony www
Współcześni konsumenci oczekują od marek komunikacji
dedykowanej - one-...
Aplikacje mobilne
i aplikacje rozszerzonej
rzeczywistości
Tworzymy aplikacje mobilne na telefony, tablety, okulary,
telewi...
Digital signage
i systemy interaktywne
DDS Poland to skrót od Digital Dynamic Signage
i najlepszy dowód na to, że nasza fir...
Branding, animacje 2D/3D,
Foto, Video
Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie
opracowywania koncepcji komunikacji cyfrowe...
Platformy DOOH
(digital out of home)
Specjalizujemy się w budowie platform digital signage –
sieci ekranów digital out of ...
Systemy kolejkowe
(Customer Flow Management)
Wrażenia klienta z wizyty w punkcie obsługi to jeden
z najistotniejszych elem...
ZAUFALI NAM
DDS Poland Sp. z o.o.
ul. Kielnieńska 58
80-299 Gdańsk
tel.: + 48 58 350 94 60
fax: + 48 58 350 94 64
biuro@ddspoland.com
...
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

0

Compartilhar

Baixar para ler offline

DDS Poland - Nasza oferta

Baixar para ler offline

DDS Poland pomaga markom komunikować się w cyfrowej rzeczywistości, kreatywnie wykorzystując najnowsze technologie, urządzenia i kanały komunikacji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Livros relacionados

Gratuito durante 30 dias do Scribd

Ver tudo
 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

DDS Poland - Nasza oferta

 1. 1. Nasza oferta Zakres kompetencji
 2. 2. MULTI-SCREEN marketing technology Pomagamy markom komunikować się w cyfrowej rzeczywistości, kreatywnie wykorzystując najnowsze technologie, urządzenia i kanały komunikacji.
 3. 3. NASZA OFERTA ZAKRES KOMPETENCJI
 4. 4. Serwisy www Kluczem do sukcesu w internecie jest zapewnienie użytkownikowi pozytywnych wrażeń w interakcji ze stroną internetową oraz zachęcenie go do podjęcia konkretnych działań. Projektujemy zawsze z myślą o użytkowniku, dbając o każdy szczegół graficzny i intuicyjność interfejsu. Stosowane przez nas technologie pozwalają na płynne przechodzenie pomiędzy urządzeniami w sposób niewidoczny dla użytkownika. Zaawansowane narzędzia analityczne pozwalają nam na ciągłą optymalizację stworzonego serwisu.
 5. 5. E-commerce Uważamy, że kupowanie przez internet jest bardzo efektywne i może być przyjemne. Tworząc e-commerce dla marek i sklepów staramy się łączyć strategię, design i technologię zapewniając klientom najlepsze wrażenia i zachęcając do dokonywania zakupów. Dbamy o intuicyjność interfejsów i analizujemy każdy ruch użytkownika na platformie, tak by kolejne wizyty w serwisie były lepsze od poprzednich.
 6. 6. Online marketing Przyciągamy potencjalnych klientów na stronę internetową docierając do precyzyjnie określonej grupy docelowej z wykorzystaniem personalizowanych i angażujących komunikatów. Nasze kampanie reklamowe podążają za użytkownikiem, który odwiedził promowaną stronę www, dzięki czemu znacząco zwiększamy skuteczność zachęcając go do podjęcia konkretnych działań. Efektem prowadzonych przez nas czynności jest zarówno wzrost zasięgu i częstotliwości obcowania z marką, jak i osiąganie kluczowych wskaźników efektywności.
 7. 7. Personalizowane video i personalizowane strony www Współcześni konsumenci oczekują od marek komunikacji dedykowanej - one-to-one. Jednym z rozwiązań ułatwiających realizację tego celu jest technologia personalizacji przekazu zarówno video, jak i budowanych dynamicznie stron www, umożliwiająca tworzenie milionów indywidualnych treści na podstawie danych o klientach. Rozwiązanie jest idealne do witania nowych klientów, wyjaśniania i rozwiązywania bieżących spraw , składania życzeń, jak również zachęcania do przedłużania umów, czy uruchamiania nowych usług. Posiadamy własny silnik personalizacji stron www oraz korzystamy z technologii firmy idomoo, której jesteśmy oficjalnym partnerem.
 8. 8. Aplikacje mobilne i aplikacje rozszerzonej rzeczywistości Tworzymy aplikacje mobilne na telefony, tablety, okulary, telewizory. Coraz więcej projektów naszych Klientów korzysta z tego samego back-endu, z tej samej bazy klientów i produktów, ale oczekują indywidualnego podejścia do klienta w zależności od miejsca i rodzaju urządzenia z którego korzysta klient. Tworzymy aplikacje natywne dla systemów iOS, Android, Windows Mobile, jak również coraz częściej korzystamy z technologii RWD/HTML5 dla optymalizowania aplikacji webowych pod kątem urządzeń mobilnych. Obok klasycznych rozwiązań mobilnych oferujemy tworzenie natywnych i webowych aplikacji rozszerzonej rzeczywistości. Z powodzeniem wykorzystujemy w projektach technologie takie jak BLE, RFID, NFC czy Zigbee.
 9. 9. Digital signage i systemy interaktywne DDS Poland to skrót od Digital Dynamic Signage i najlepszy dowód na to, że nasza firma powstała z myślą o tworzeniu systemów digital signage i rozwiązań interaktywnych. W ciągu 8 lat zrealizowaliśmy ponad 80 projektów, obsługujemy przeszło 25 000 wyświetlaczy i posiadamy doświadczony zespół, co pozwala nam czuć się liderem branży. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, doradzając Klientowi w zakresie tworzenia skutecznych treści, doboru optymalnego sprzętu oraz oprogramowania. Posiadamy własne studio graficzne i tworzymy dedykowane aplikacje multimedialne. Oferujemy tylko sprawdzone i stabilne rozwiązania. Pracujemy z czołowymi producentami urządzeń oraz oprogramowania dedykowanego digital signage.
 10. 10. Branding, animacje 2D/3D, Foto, Video Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie opracowywania koncepcji komunikacji cyfrowej, kreacji graficznej, tworzenia logotypów i brandingu marek oraz kompletnej egzekucji foto-video-gfx. Posiadamy własny zespół projektantów, grafików i animatorów. Tworzymy komputerowo animacje 2D i 3D oraz CGI. W ramach własnego 60-cio metrowego studia foto-video realizujemy sesje fotograficzne osób i przedmiotów, przygotowujemy materiały video – reklamówki, materiały na green screen, fotografię produktową 360, video case study.
 11. 11. Platformy DOOH (digital out of home) Specjalizujemy się w budowie platform digital signage – sieci ekranów digital out of home - monitorów, wyświetlaczy LED, urządzeń interaktywnych. Zebrane doświadczenia pozwalają nam oferować klientom wydajne, skalowalne i stabline rozwiązania. Wiemy jak tworzyć modele biznesowe dla sieci DOOH i potrafimy sprzedawać czas emisyjny. Posiadamy własne biuro sprzedaży reklam. Zarządzamy sieciami własnymi w ramach platformy idooh.tv -> www.idooh.tv oraz realizujemy techniczną obsługę outsourcingową dla naszych klientów.
 12. 12. Systemy kolejkowe (Customer Flow Management) Wrażenia klienta z wizyty w punkcie obsługi to jeden z najistotniejszych elementów kontaktu z marką. Odpowiednie zarządzanie przepływem i obsługą klienta (Customer Flow Management) daje szansę na zbudowanie trwałej, pozytywnej relacji. System kolejkowy firmy Qmatic pozwala zbudować optymalny model obsługi towarzyszący klientowi przed przybyciem do punktu obsługi, podczas oczekiwania na obsługę, podczas obsługi oraz po jej zakończeniu. Jako oficjalny partner Qmatic oferujemy kompleksowe wdrożenia systemów CFM zwiększające satysfakcję klienta oraz pozwalające na zwiększenie efektywności sprzedaży i dokładniejszą analizę działań pracowników.
 13. 13. ZAUFALI NAM
 14. 14. DDS Poland Sp. z o.o. ul. Kielnieńska 58 80-299 Gdańsk tel.: + 48 58 350 94 60 fax: + 48 58 350 94 64 biuro@ddspoland.com www.ddspoland.com

DDS Poland pomaga markom komunikować się w cyfrowej rzeczywistości, kreatywnie wykorzystując najnowsze technologie, urządzenia i kanały komunikacji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Vistos

Vistos totais

305

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

4

Ações

Baixados

5

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

0

×