O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

DDB Digital Academy - Digital w Służbie Mody

1.814 visualizações

Publicada em

DDB Digital Academy zaprasza 29 stycznia na kolejne spotkanie organizowane przez agencję DDB Warszawa, poświęcone najnowszym technologiom i rozwiązaniom digitalowym w komunikacji. W wystąpieniu „Digital w służbie mody” skupimy się na branży modowej, ponieważ ją także, i to w bardzo widocznym stopniu, objęła rewolucja digitalowa. To, co jeszcze kilka lat temu mogliśmy zobaczyć tylko w kolorowych magazynach, teraz odtwarzamy na smartfonie. Producenci ubrań zatrudniają blogerki modowe, butiki niezależnych projektantów przenoszą się do e-commerce, a trendów na kolejny sezon nie wyznacza już „Elle” czy „Vogue”, ale Instagram. Teraz każdy z nas może założyć własną firmę ubraniową lub stać się ekspertem od stylu. Modą nie rządzą już wielkie marki i pieniądze, tylko lajki i udostępnienia.
Spotkamy się na V piętrze Domu Handlowego Vitkac, kojarzonego głównie z modą i markami luksusowymi, podobnie jak jego okolica. W międzywojniu właśnie na ul. Brackiej mieściły się butiki najlepszych polskich i zagranicznych marek, w których warszawiacy robili zakupy.

Publicada em: Marketing
  • Seja o primeiro a comentar

×