O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

EBX2019 – workshop persony kandidatu

87 visualizações

Publicada em

Prezentace k workshopu na konferenci Employer Branding Experience 2019.

PERSONY KANDIDÁTŮ

Tento workshop vám pomůže lépe pochopit vaše kandidáty a být pro ně jako zaměstnavatel relevantní. Naučíte se, jak pomocí tzv. persony popsat cílové skupiny kandidátů a jak tyto popisy (persony) dále využít při formulaci nabídky a představení zaměstnavatele.

Workshop povede Kateřina Tauchenová (BrandBakers) a Rastislav Tesár (McDonald's)

Publicada em: Recrutamento e RH
 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

EBX2019 – workshop persony kandidatu

 1. 1. Kdo chce kandidátypřitahovat, potřebuje jim rozumět Workshop na persony kandidátů Kateřina Tauchenová, BrandBakers Rastislav Tesár, McDonald‘s 17. 9. 2019 La Fabrika
 2. 2. Nejčastějším problémem komunikaceje nedorozumění 1. Mluvíme k lidem tam, kde nejsou. 2. Sdělujeme jim to, co považujeme za důležité, i když pro ně to důležité není. 3. Nepřinášíme jim odpovědi a řešení na to, co je zajímá a coje pálí. 4. Volíme formu komunikace, která jim není vlastnínebo které dokonce nerozumí. Nevěnují nám pozornost nebo nereagují tak,jak chceme.
 3. 3. Být prokandidáty relevantní 1. Mluvíme k nim tam, kde jsou. 2. Sdělujeme jim to, co považují za důležité. 3. Přinášíme jimodpovědi a řešení na to, coje zajímá a co je pálí. 4. Volíme formu komunikace, která je jim vlastní, které rozumí. Dokáží se s námi identifikovat, stojíme jimza čas a pozornost.
 4. 4. Abychom mohli být relevantní, potřebujeme kandidátovirozumět
 5. 5. Jak vytvořit funkčnípersonukandidáta 1. Hypotéza • prostě dáme hlavy dohromady a sepíšeme, co si myslíme 2. Ověřeníhypotézy • promluvíme si / uděláme dotazník s konkrétními reprezentanty cílové skupiny (zaměstnanci nebo lidé z trhu)
 6. 6. Pojďme společně vytvořit hypotézy person konkrétních skupinkandidátů proMcDonald‘s 1. Student SŠ, co by rád brigádničil 2. Máma s malými dětmi 3. Důchodkyně, která si chce přilepšit 4. Absolvent SŠ, který by rád jednou vedl svou firmu
 7. 7. Výstupy z praktickýchcvičení
 8. 8. Dalšízdroje a články • http://www.brandbakers.cz/primo_z_pece/clanek/189 • http://www.brandbakers.cz/primo_z_pece/clanek/509 • https://www.socialtalent.com/blog/recruitment/use-great-employer- branding-attract-excellent-candidates • https://www.uxbooth.com/articles/empathy-mapping-a-guide-to- getting-inside-a-users-head/
 9. 9. Díkya aťjste prokandidáty vždy relevantní

×