Anúncio
Alitflock 4840 - Dodatek do filtracji kąpieli odlakierowującej
Alitflock 4840 - Dodatek do filtracji kąpieli odlakierowującej
Alitflock 4840 - Dodatek do filtracji kąpieli odlakierowującej
Alitflock 4840 - Dodatek do filtracji kąpieli odlakierowującej
Próximos SlideShares
Fastrip T5 Multitank - Sistema completo di sverniciatura di ganci e telaiFastrip T5 Multitank - Sistema completo di sverniciatura di ganci e telai
Carregando em ... 3
1 de 4
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Mais de ALIT Technologies Srl(17)

Último(20)

Anúncio

Alitflock 4840 - Dodatek do filtracji kąpieli odlakierowującej

  1. ALITFLOCK 4840 Dodatek do filtracji kąpieli odlakierowującej
  2. Systemy filtracyjne FASTRIP FP firmy ALIT Technologies są doskonałą odpowiedzią na tę potrzebę. Posiadają prasę filtracyjną, która oddziela osad z lakieru od roztworu do usuwania lakieru, dzięki czemu przefiltrowany, oczyszczony roztwór może być ponownie wprowadzony do zbiornika do usuwania lakieru. Z kolei odpady stałe są prasowane w „placki”, które są zbierane i utylizowane oddzielnie. Wydajność odsysania osadu z farby czyli kilogramy osadu usuwanego z kąpieli w ciągu doby oraz jakość przefiltrowanej cieczy wysyłanej z powrotem do zbiornika do usuwania lakieru są dwoma kluczowymi czynnikami dla utrzymania najwyższego poziomu wydajności kąpieli do usuwania lakieru. ALITFLOCK 4840 radzi sobie z obydwoma warunkami ponieważ poprawia zarówno szybkość usuwania osadów z lakieru jak i jakość środka do usuwania lakieru. ALITFLOCK 4840 ALITFLOCK 4840 jest dodatkiem do procesu filtracji kąpieli do usuwania farby znacznie poprawiającym wydajność i produktywność pras filtracyjnych podczas obróbki przepracowanych, zanieczyszczonych kąpieli. Skuteczna filtracja jest często kluczowym czynnikiem, dzięki któremu usuwanie farby jest procesem opłacalnym. Podczas jednego cyklu z obrabianych przedmiotów usuwana jest farba, która stopniowo gromadzi się w kąpieli do jej usuwania. Im większa ilość szlamu lakierniczego rozpuszczonego w kąpieli tym większe problemy przekładające się na dłuższe czasy cyklu i droższe procesy. Większa ilość osadu oznacza również, że ciecz jest bardziej lepka: może to prowadzić do nagrzewania się zbiornika i wynoszenia cieczy, co z kolei prowadzi do wyższych kosztów. Zwiększona ilość osadu z farby może powodować powstawanie skorupy, która może zatykać obwód hydrauliczny, pompy i rury, co powoduje wyższe koszty konserwacji. Jest zatem oczywistym, iż regularna i skuteczna filtracja kąpieli do usuwania lakieru ma kluczowe znaczenie dla efektywności kosztowej.
  3. 0 1800 1600 1400 1200 1000 800 600 400 200 0 10 20 30 40 50 60 filter press cycle �me (h) filtered liquid (g) A: With B: With FASTRIP FP • Z 15% AlitFlock 4840 W ciągu 18h  ponad 1600g przefiltrowanego roztworu • Bez Alitflock 4840 Ponad 50h  mniej niż 1000g przefiltrowanego roztworu 40 50 60 me (h) A: With 15% Ali�lock 4840 B: Without Ali�lock 4840 DOZOWNIK FLOKULANTA Z KANAŁEM WIBRACYJNYM Dozowniki flokulantów firmy ALIT Technologies zostały specjalnie zaprojektowane do automatycznego dodawania flokulantu do zbiorników zawierających przepracowaną kąpiel odlakierowującą. Oferujemy różne wielkości dozowników w zależności od rodzaju urządzenia do usuwania farby. Za pomocą specjalnego kanału wibracyjnego możliwe jest niezawodne przenoszenie flokulantu z serii ALITFLOCK z leja wibracyjnego do zbiornika sedymentacyjnego, gdzie jest mieszany przez mieszadło pneumatyczne. Zbiornik dozownika wyposażony jest w czujnik poziomu, który sygnalizuje osiągnięcie minimalnego poziomu produktu. Istnieje możliwość regulacji parametrów automatycznego dozowania poprzez obsługę bezpośrednio na interfejsie panelu prasy filtracyjnej. TEST FILTRACJI ZA POMOCĄ PRASY FILTRACYJNEJ A: Z 15% AlitFlock 4840 B: Bez AlitFlock 4840 Czas cyklu prasy filtracyjnej (h) Przefiltowana ciecz (g)
  4. Via Cavalieri D’Italia, 7 37047 - San Bonifacio (VR) - Italy Phone +39 045 245 6638 Fax +39 045 853 8097 info@alit-tech.com www.alit-tech.com ALIT Technologies Dbamy o Twoje potrzeby Zdjęcia służą wyłącznie celom poglądowym DYSTRYBUOWANE PRZEZ Ta wersja zastępuje wszystkie poprzednie. Informacje zostały podane w oparciu o naszą wiedzę i świadomości w momencie oddawania dokumentu do druku oraz odzwierciedlają nasze doświadczenie w laboratorium i w praktyce. Informacje te powinny być traktowane jedynie jako zalecenia, które należy dostosować do konkretnych potrzeb. Ponieważ stosowanie naszych produktów i systemów nie podlega naszej kontroli, nie możemy zaoferować żadnego rodzaju gwarancji lub ubezpieczenia.
Anúncio